Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A barátom nem akarja elfogadni...

A barátom nem akarja elfogadni, hogy megműttetem mellem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csőmellem van, az orvos is megmondta, hogy ez egy fejlődési rendellenesség. Nagyon apró, és formátlan, nem valami szép látvány, és boldogtalan vagyok vele. A barátom szerint jó az, és állandóan azt mondja, hogy milyen ronda leszek, ha megcsináltatom, pedig nem akarok nagy melleket, csak normálisat, egy mérettel nagyobbat. A barátom ezt úgy kezeli, mint valami személyes sértést, pedig ő is láthatja, hogy milyen, és ez egyre rosszabb lesz, ha így marad.

2015. dec. 1. 12:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
23/L
2015. dec. 1. 12:03
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem volt párom, mikor megcsináltattam a melleimet, de egy dolog jut eszembe, hogy miért nem akarja elfogadni a műtétet. Lehet, hogy attól tart, hogy majd a személyiséged is megváltozik a mellműtét miatt, és elhagyod őt. Sajnos a köztudatban nem egy túl pozitív kép él azokról akik rendbehozatják a mellüket. Először is, szerintem próbáld meggyőzni arról, hogy ettől a műtéttől semmi sem fog megváltozni köztetek, csak egyszerűen a te boldogságodhoz szükséges! Egy életünk van, fontos, hogy minél elégedettebbek legyünk a külsőnkkel is amennyire csak lehet. Ha már van lehetőséged arra, hogy megcsináltasd a műtétet, és helyrehozasd azt, amit a természet "elrontott", hát miért is ne élhetnél vele? :)
2015. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
ne foglalkozz vele. a te tested, te boldogságod. ha ezt nem tudja elfogadni, és csak magára gondol, akkor nincs mit tenni.
2015. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
90%
én inkább boldog lennék a barátod helyében.
2015. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Vagy csak attól fél, hogy majd másnak is megtetszik a nagyobb melled.

"Fontos, hogy elegedett legyünk a külsőnkel..." Ahahaa ezen nevettem egyet. Fogadni merek, hogy egy agyon sminkelt jó anyagias hölgyel állunk szemben.

2015. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha igazán szeret téged, akkor már eleve látná, hogy mennyire "megszenveded" a rendellenességedet, és mennyire nem érzed most így magad a bőrödben.

Tehát nemhogy ellenezné, hanem támogatna benne, mert jót akarna neked, azt akarná, hogy boldogabb legyél.

2015. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"Fontos, hogy elegedett legyünk a külsőnkel..." Ahahaa ezen nevettem egyet. Fogadni merek, hogy egy agyon sminkelt jó anyagias hölgyel állunk szemben.


miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni? azok nevetnek az ilyen kérdéseken, akik még soha nem néztek úgy a tükörbe hogy hánytak maguktól...

2015. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos kidobnam ezt a pasit, ne haragudj..vagy lehet hogy fél, mert sok ember azt se tudja mi ez , csak a tv ben lát, hall dolgokat.de jól nezd meg melyik orvoshoz mesz, nehogy elrontsak.
2015. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
képet!
2015. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem is arról van szó, hogy azt hiszi: hiúságból vagy kedvtelésből akarod megműttetni. Mondd el neki, hogy ez nem "szépészeti" műtét, hanem helyreállító. Szerintem ezt meg fogja érteni.
2015. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!