Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van lehetőség a mell eltávolít...

Van lehetőség a mell eltávolítására daganat nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén fog hangzani, de utálom, hogy van mellem, nem tetszik és a sportolásban is zavar, pedig alapból elég kicsi, gyerekeknek készült AA kosarut szoktam hordani, ha muszáj, de általában jó szoros toppal próbálom inkább még kisebbre leszorítani. Nem akarok fiú lenni, arról szó sincs, csak egyszerűen nem tetszik és nem érzem jól magam így, szeretnék ugyanolyan lapos lenni, mint 10 évesen. Az sem izgat, ha ezért egy fiúnak se kellenék.


Van rá lehetőség, hogy azt a zsírszövetet kiszedjék onnan és teljesen lapos legyek, vagy csak mellrák esetén hajlandóak?


22/L


2015. dec. 26. 05:11
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Ha AA-s melltartó elég, akkor nincs semmi zsirszövet a melledben és semmiben sem akadályozhat, mert ami ott van, az már maga a mellizom.


A mell eltávolítása nemcsak annyi, hogy a (szerinted) fölösleges szöveteket eltávolítják, hanem ennél sokkal nagyobb beavatkozás. Egy ilyen operáció után hónapokba telik, mire az illetö rendesen tud mozogni, a karját használni, stb.

Ebbböl következöen ilyen beavatkozást nem csinálnak komoly indikáció nélkül, ahogy a lábadat sem vágják le mert neked nem tetszik.


HA ilyen gondolataid vannak, akkor keress fel egy pszichológust, mert valami baj van a fejedben.

2015. dec. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Létezik mellkisebbítés, de rajtad konkrétan nincs min elvégezni. Szerintem ez neked inkább amolyan bogarad lehet, hogy zavar. Nekem G-s mellem van, nem mondom, hogy időnként nincs útban, de ha én ezzel nem ütközök óriási problémákba elképzelhetetlennek tartom, hogy neked különösebb nehézséget okozzon azon túl, hogy fixa ideálod, hogy nem kellene oda. Előttem szólónak igaza van, valószínűleg maga az izom lehet csak ott.

Nő vagy, hozzád tartozik. Barátkozz meg vele. :) Mondjuk ha lenne egy barátod lehet segítene benne. ;)

2015. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!