Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki átesett mellműtéten: Ki...

Aki átesett mellműtéten: Ki mikor tudott egyedül fekvő helyzetből felülni? Ma van az 5. nap, de még mindig nem megy.

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb az ötödik nap volt, hogy újra úgy éreztem élek, és fel bírtam kelni egyedül, persze fájdalommal. Túl vagy a nehezén! Gondolja arra, hogy oké, felülök, fájni fog, de utána rögtön jobb is lesz.
2016. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy miközben felemelkedek, és megfeszül, szétszakadnak a varratok...
2016. jan. 12. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A mellizmaidat mellőzd egy időre, amikor mozogsz, tudod kontrollálni, hogy azokat ne feszítsd meg. Főleg a karok hirtelen mozgatását föl-le hanyagold. Elméletileg jól be vagy kötözve, nem szakadhat szét a varrat, hacsak nem csinálsz valami extra fizikai mutatványt, de nem hiszem, hogy képes lennél rá. Ahogy gyógyul, egyre több mindent tudsz majd csinálni a karoddal is és a mellizmaidat is mered újra használni.
2016. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Èn ébredés után 2órával magamtól felültem és elmentem pisilni.

Műtét után 3órával már otthon voltam.

Másnap már mászkáltam pár órát a városban.

És 4.napon már (óvatosan) szorítókötéssel már lábra edzettem.

2. hetemben vagyok.

Tökèletesen gyógyul a mellem. Szinte már mindent tudok csinálni.

Szerintem ez ember függő.

Én mondjuk rendszeresen (heti 5x) szemèlyi edzővel edzettem előtte fél évig , így meg se kottyant a hasizmomnak egy kis felülés...

2017. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igencsak jó kondiban, és edzettségi állapotban voltam én is, de felülni csak kb. 2 hét után tudtam...
2017. okt. 10. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!