Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik már túl vannak a mellműté...

Akik már túl vannak a mellműtéten, azoknak mennyi ideig tart, amire tudnak rendesen sportolni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és 4 napja műtöttek, már alig feszít a mellem, már csak a varratokat kell kiszedni és hordani a spec. melltartót. tulajdonképpen a semmiből rakott össze nekem a doki, 80C-s melleket.(3 órás műtét volt) Most nagyon örülök, mert emiatt volt állandóan kisebbségi komplexusom, de ennek végre vége lett. :)


Na, a lényeg:

Konditerembe jártam, mielőtt műtöttek, mikortól térhetek vissza edzeni oda, és addig is, milyen gyakorlatokkal lehet erősíteni magamat?


2011. jún. 26. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
EZ AZ a kérdés, amit annak az orvosnak kellett volna feltenned, aki a mütétet csinálta, mert minden eset más.
2011. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bocsi, h nem válaszolok hanem kérdezek, de ezt muszáj... mennyiért csinálták meg, és hol??? én is meg szeretném csináltatni 19L
2011. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-3 hónap, de a dokit kérdezd. Ki műtött? Én is mellműtétre készülök.


20/l

2011. júl. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így segítsen az ember ha még ennyit sem vagy hajlandó elárulni, hogy ki műtött. :/
2011. júl. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Varga János, ha ez segít is valamit.
2011. júl. 8. 08:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Dr. Varga János*
2011. júl. 8. 08:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgysem ismeritek,mert sehol sem hirdeti magát és éppen ettől ő a legjobb..
2011. júl. 8. 08:08
 8/9 anonim válasza:
És mennyiért csinálta?
2011. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
800.000Ft-ért, de ebben nem volt semmi támogatás
2011. júl. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!