Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztikáról tapasztalat?

OMG! kérdése:

Mellplasztikáról tapasztalat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Tudom, fiatal vagyok efféle kérdéshez, azonban az önbizalmam 0 a problémám miatt. Igazából 70D-s a melltartóméretem, alkatomhoz viszonyítva nagy, nyilván sok férfi/fiú ezt látja bennem, azonban eléggé lógósak. Nyilván a súly miatt, de még a barátom előtt is szégyellem magam emiatt. És már elkezdtem játszani a gondolattal, hogy esetleg műtéttel helyrehozható-e, mert egyszerűen rosszul érzem magam így. Ha esetleg meg tudná velem valaki osztani a tapasztalatait, akár mellfelvarrásról, akár implantátumról legyen szó, na és az árakat, azt megköszönném. És előítéletek nélküli választ szeretnék, nem most 19 évesen akarnám megcsináltatni, hanem később. Előre is köszönöm!

2016. febr. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Hat azert annyira csak nem loghat 19 evesen akar mekkora esetleg felvarratni lehetne vagy egy kicsit kisebbiteni

De en a pasid helyebe nem engednem hogy hozza nyulj

2016. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a hegek nem fognak zavarni, ill. nem annyira mint a melleid jelenlegi állapota akkor szerintem vágj bele. Viszont jól járd körül a témát egyrészt azért, hogy valóban akarod-e, másrészt azért, hogy a legmegfelelőbb orvost találd meg.


Én kaptam implantátumot és fel is varrtak. Így lettem 80b-ből 80c. Nem akartam nagy melleket, csak szépeket.


Én nem ár alapján választottam orvost, hanem elkezdtem nézni a dokik előtte-utána képeit, és azt figyeltem ki az akinek van olyan fotója ahol egy viszonylag csúnya ciciből varázsolt szép és természetes hatásút.

Így találtam meg az ország legjobb sebészét. Árban lényegesen magasabb, mint az átlag sebészek viszont kizárólag a legjobb minőségű alapanyagokkal dolgozik.


Ha van kérdésed nyugodtan írj privát üzenetet, ott részletesebben is válaszolok ha gondolod.


27N

2016. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BIztos, hogy eltúlzod a dolgot! Ha ilyen nagy melleid vannak, akkor gyönyörűek lehetnek, vétek lenne bármit csinálni velük!

25F

2016. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagy, lógó mell már csak a súlyából kiindulva is sok eü problémát okozhat, pl. hátfájdalom.

Javaslom, hogy menj el egy jó plasztikai sebészhez konzultálni, mert csak tőle fogod minden kérdésedre és kételyedre megkapni a választ!

Manapság már nagyon szépen meg lehet csinálni, nekem ugyan szülés után a szoptatás miatt volt meglógásom, de nekem nagyon szépen helyrehozták! A hegek alig látszanak, igaz nagyon vigyáztam rá!

Üdv!

2016. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a műtét gondolate helyett inkább önmagad elfogadásával törődj.17éves vagyok,kb.egy a méretünk.Sokáig nekem sem tetszettek..láttam képeken,hogy áll egy A-s B-s mell.Amíg nem volt barátom azt gondoltam az enyém bizony senkinek nem fog tetszeni...én is úgy éreztem lógnak.Lett barátom,valójában sokat akkor nem törődtem azzal,hogy tetszik neki vagy sem.De egyszer szt mondta,hogy ahogy feküdtem mellette olyan volt mintha műcicim lenne.Azzóta rájöttem csak a fejemben volt gond.Szerintem meg ne műtesd,hacsak fizikailag nem gátol valamiben.
2016. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!