Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pontosan mivel jár egy mellpla...

Pontosan mivel jár egy mellplasztika? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nagyon kicsik a melleim. Gyakorlatilag szinte semmi. Érdekes, a mellbimbóim viszonylag nagyok, mégsem nőnek tovább a melleim.:(

Emiatt súlyos önbizalomhiányom van, kerülöm a strandokat és a szórakozóhelyeket. Kb. egy éve merült fel bennem a plasztikai műtét gondolata, azonban ez a kezelési költségeken kívül több kockázattal is jár. Többek között azt hallottam, hogy a műtét után heg marad a mellnél, ami legalább egy évig ott is marad. Van, akinek örökké. Ez igaz? Arról nem is beszélve, hogy az altatás sem egy jó dolog, mi van, ha nem ébredem fel? Oké, ennek kicsi a valószínűsége, a legnagyobb félelmem igazából az, hogy egészségre káros anyagot juttatnak a szervezetembe az implantátumokkal, ami elfertőződhet, esetleg rákot okozhat. Ennek van valóságalapja, vagy én parázom túl? Arról nem is beszélve, hogy anyagilag nem állok úgy, hogy megengedhetnék egy ilyen „luxus” műtétet, anyuékat pedig nyilván nem szeretném lehúzni. Főleg, hogy ő már többször kifejtette a véleményét a témában, úgy, hogy ő nem is tudja, hogy én is szeretnék, és finoman szólva elítéli az ilyesfajta beavatkozásokat…

Egyébként ő is nagy mellekkel rendelkezik, akárcsak a családom többi női tagja. Bár az is igaz, hogy a húgának szülés után nőtt meg, de én pont családalapítás előtt szeretnék „nagyobbodni”, hogy nagyobb önbizalommal ismerkedhessem fiúkkal. Valaki, aki már túlesett mellnagyobbításon és/vagy valamelyik ismerősétől hallott róla, az el tudná mondani, hogy melyik orvosnál érdemes, ki az, aki szép, precíz és higiénikus munkát végez, na és persze mennyibe fájna ez a pénztárcámnak, ha az eddig megtakarított pénzemhez még keresnék az évek múlásával? Teljesen mindegy, hogy melyik városban végeznék, szóval az ország bármelyik részéről írhattok, úgy gondolom, hogy nem árt időben „szétnézni”.:)

Köszönöm, ha ezt végigolvastad! :)

17/L



2016. ápr. 3. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Túl az egészségügyi kockázatokon, azzal, hogy egy megcsinált nő leszel, amilyen nekem még akkor sem kéne, ha tényleg jobban néz ki, mint egy természetes.

Na meg pont egy gyönyörű kis mellet akarsz elrontani? Egy olyat, ami nem csak engem, de jópár másik pasit is veszettül lázba hoz?

2016. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1, az a baj, hogy engem nem hoz lázba.:(

Meg aztán, az én környékemen kb. egy fiút sem.:D

Meg én ezt mindig úgy képzeltem, hogy az olyan férfiak/fiúk, akik azt mondják, hogy a kismellű lányokat szeretik, csak azért mondják, mert kikosarazta őket több nagymellű lány és/vagy beérik velü(n)k. Tényleg bocsi, ezt most nem sértésből mondtam.:)

2016. ápr. 3. 21:06
 3/17 anonim válasza:
100%

Szia!


Egyutterzek Veled, en 19 voltam amikor megcsinaltattam.. Ez kb 15 eve volt, akkor 700.000e ft volt. Nekem is nagyon picik voltak a melleim, szinten onbizalomhiany, komplexusok stb. Normal meretu implant kerult be, jofej volt a dokim - minden figyelembe vett.. Magassag, suly, hatszelesseg! Akkor 325cc kerult teljesen izom ala. Tavaly nyaron kicsereltettem mert ugy gondoltam vmi ami 15 eve bent van, szukseges csereltetni (hozzateszem, nem volt muszaj, nem PIP-es volt) 475cc kerult felig izom-felig mirigy ala, kb 1 millio ft-ra jott ki es dr Awil Matanus mutott. En szeretem, sokat javitott a testkepemen. A heg gyogyulasa egyedi, sok fugg a boridtol. Figyeld meg ha pl elvagod az ujjad, higyan gyogyul a seb. Nekem szerencsem van, szepen gyogyulnak a hegeim, nem vagyok keloidra hajlamos de az teny 2-3 honapig latszik a heg.

Annyit meg hozzatennek, amikor 19 evesen mutetre mentem az akkori parom ragaszkodott hozza, hogy csak akkor ha a cicim nem veszti el a formajat. Es a pasik tenyleg TEGED szeretnek ha kucsi a cici ha nagy 😉

Anyumnak a klimax utan nott a cicije, amikor eloalltam a plasztikaval meg mondta is, hogy mi lesz ha ugy jarok mint o, en annyit mondtam, hogy nem 59 evesen akarok nagyobb ciciket hanem most.

Azt mindenkepp ajanlom, hogy sajat penzbol csinaltasd.. Se pasi, se szulok!!

Ja es felebredsz, nyugi!! En ugyanigy voltam-mindketszer.. A mutettol egyaltalan nem feltem, csak az altatastol.. Mivan ha nem kelek fel, mivan ha kozben ebredek fel, sot en attol is paraztam, h el sem alszom.. Ezekrol beszelhetsz az altatodokival ha odajutsz!

Szivesen valaszolok ha van meg kerdesed!

2016. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3, nagyon köszönöm a részletes választ! :)

Azt elárulnád nekem mit jelentenek az általad írt számok? :)

Egyébként akkor 1 millió alatt nem valószínű, hogy megúsznám? :((

2016. ápr. 3. 21:35
 5/17 anonim válasza:

Kobcentimert jelolnek! Ezek fuggnek a profiltol-azaz magas profil pl, fugg attol, hogy izom ill mirigy ala teszik-e be. Errol az orvossal tudsz konzultalni! Napjainkban 700.000 - 1.000.000ft korul tudod megcsinaltatni, hiszen a tb nem fog tamogatni (nem szultel, nem mellkasdeformaciod van "csak" a merettel nem vagy kibekulve 😕) Az ar a mutetidijbol + implant ara + altatas + 1 nap bentfekves arabol all ossze.

nekem eloszor nagor magas profil volt (325cc), most sebbin (425cc). Ha ezeket beirod a keresobe (nair, sebbin), talalsz tablazatot hogy cm-ben mit jelent! Szelesseg, magassag. De ezt mindenkepp doki hatarizza meg. Tapasztalat alapjan, en vagy baratnok a dokim sem az extrem meretkulonbseget javasoljak, inkabb az esztetikara figyelnek es ami hozzad illik.

Azert azt hozzatennem, hogy 18 ev alatt tuti nem mutenek!

Jo bongeszest! 😊

2016. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Nehany info ✌

[link]

2016. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5, nagyon szépen köszönöm mégegyszer! :)

Persze, nyilván 18 éves korom után gondoltam valamikor.:))

#6, köszönöm a linket! :)

Egy pár bejegyzést elolvastam. Azért elég para...

2016. ápr. 3. 22:58
 8/17 A kérdező kommentje:
#6, még azt szeretném kérdezni, hogy ezt a blogot re írtad?
2016. ápr. 5. 00:49
 9/17 A kérdező kommentje:
*te
2016. ápr. 5. 00:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit még hagyd érlelődni magadban a gondolatot. Tudom most úgy érzed, a véleményed nem változik, de változhat. Esetleg épp azért, mert találsz valakit, akinek köszönhetően megszereted a saját adottságodat. Ha 1-2 év múlva is úgy érzed szeretnéd, akkor viszont megéri.


Nekem fejlődési rendellenségem volt, szóval azt gondolom minden jogom megvolt a plasztikára. Nem akartam nagy melleket, csak szépeket, természeteseket. Szerencsére a csodatevő sebészem megvalósította a vágyam. Méretbeli változás csak annyi, hogy B kosár helyett most C kell. De a formai különbség.. na az össze se hasonlítható.

Lehet mondogatni, hogy "fogadd el önmagad", de hülyeség. Ilyet csak az mondd, akinek nincs komoly baja önmagával. Tény, hogy nekem több okom volt a műtétre mint az átlagnak. De ettől még tökéletesen megértem ha valakit az aprócska melle is épp úgy zavar. A lényeg, hogy ne ess túlzásokba.


Sokan még abban a hitben élnek, hogy a szilikon mell, hatalmas lufi méretű kebleket jelent. Ez egy régi beidegződés, nem kell vele foglalkozni.

Azokkal sem, akik azt mondják, nem kell nekik szilikon nő. Semmi gond, mert ha jó a sebészed akkor nem lesz a homlokodra írva, hogy szilikonod van. Aki pedig beléd szeret, az szeretne kicsivel, naggyal, lógóssal, szilikonnal egyaránt. Ha belevágsz csak is magadért tedd, ne másért!


Én pl 255 cc kaptam, anatómiai implantátumot. A kutya nem mondja meg róla, hogy nem igazi. Persze tapintásra sosem lesz olyan mint egy természetes cici, de nagyon nagyon hasonló! Ha megfelelő a méret, és a műtét utáni utógondozást is betartják, akkor fantasztikusan puha tud lenni.


Egy komoly sebész nem tesz be, csak és kizárólag olyan implantátumokat amelyek nagyon, nagyon szigorú szabályoknak megfelelnek. Az implantátumok nem növelik a mellrák kockázatát. De mindenképpen számolni kell a lehetőséggel, hogy valószínűleg életed során legalább egyszer, de lehet hogy kétszer cserélni kell. Bár elvileg ezek már élettartamú garanciával rendelkeznek. Azért jobb felkészülni rá lelkileg, hogy előfordulhat, hogy cserélni kell.


Az altatástól nem kell félni. A legrosszabb ami történhet, hogy szédülsz, hánysz ha felkeltél. Mondjuk frissen műtött cickókkal az egy piszok kellemetlen élmény lenne. De ez a legrosszabb ami történhet.


Az én javaslatom, hogy ha úgy döntesz belevágsz, akkor ne spórolj. Inkább várj tovább és gyűjtögesd még a pénzed, de a lehető legjobb szakembert fizesd meg. Nekem másfél millióba került a műtét, de nekem fel is kellett varrni, ez is megnyomja az árat. De én az ország legjobb sebészénél voltam, és minden forintját megérte.


A lábadozás roppant kellemetlen, fájdalmas, nyűglődős.. leírhatatlanul rossz. Persze van aki szerencsés és jól viseli. Én megszenvedtem vele! De a szépségnek ára van!


27N

2016. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!