Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha folyton megkapnátok, hogy...

Ha folyton megkapnátok, hogy csúnyán néztek, akkor belevágnátok a botox-kezelésbe? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A szemem közti ráncok miatt mindig úgy nézek ki, mint aki mérges, pedig nem. Csak munka közben nagyon összepontosítok, és összeráncolom, pedig már egy éve próbálom kontrollálni. Mostanra sajnos bevésődött a ránc, nem tudom eltüntetni, és tényleg csúnyán nézek emiatt, ezért gondoltam rá, hogy ha lebénítják azokat az izmokat, akkor könnyebben leszokom a ráncolásról.
2016. ápr. 18. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Hülye vagy?
2016. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Egy saját zsíros ráncfeltöltés esetleg, de nézd már meg, mit művelt némelyik emberrel a botox. Stallone mamája, vagy Donatella Versace... keress rájuk és szörnyedj el. Soha ne botoxolj.
2016. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy belevágnék. Bele is vágtam. Homlok sima, glabella (-az a haragosránc, amiről írsz) szintén sima. A ráncolásról nem szoksz le, de mert akaratlagosan, meg sehogy sem ráncolsz a botox után, szépen kipiheni magát, kisimul ott a bőröd-értelemszerűen később lesznek mély ráncaid.

Plasztikai sebésszel csináltasd, közülük is olyannal, akinek van referenciája! A jó doki keze nyomán pihent lesz az arcod, senki nem vesz észre semmit, és nem változnak a vonásaid. Aki nem ért hozzá patikapontosan elszúrhatja - és akkor úgy jársz, mint pár napja én :) A negyedik botoxkezelésem volt és nem sikerült jól.

2016. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem az egész arcomat akarom, csak a szemöldököm közti ráncot. Köszi neked is utolsó. Nem lett kifejezéstelen az arcod, jó a mimikád? Az utolsónál mi történt?
2016. ápr. 18. 19:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem másoknak akarok megfelelni, szóval semmi ilyesmit nem csináltatnék. Nem akarok mű lenni, sem ilyen baromságokra pénzt szórni. Értelme nincs.
2016. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Kérdező: nem, az egész arcba nem szabad. Attól lesz lárva és kifejezéstelen. Meg, ha sok anyagot tol bele a doki, ezért jobb a plaszt. sebész, mint a sima bőrgyógyász-bár egyet sem bántanék. A két szemöldök közti redő szépen eltüntethető botoxszal. Senki nem vesz észre semmit, csak azt, hogy valahogy frissebb vagy. A szurkák után grimaszolj-jobban eloszlik az anyag. A szurik napján kb 8 órán át tartsd függőlegesen a fejed, ne hajolj le, ne feküdj az arcodra az első éjjel. Ne nyúlj hozzá, ne masszírozd stb. Szoli-szauna-nap nem szabad 2 hétig. és még 1-2 napig. Ha mellette döntesz. Én nem bántam meg. Egy-egy régiót simán lehet botoxolni, nem hiszem, hogy ez etikai kérdés lenne a mai világban- krémeket még a legádázabb ellenzők is használnak. :)

Ápolt lesz a külsőd és semmi műanyag. Nekem elég évi egy, mert 4 hónap múlva kezd kimenni a botox, de utána még sokáig alig ráncosodom - mivel kipihente magát a bőröm.


5: NEKED, vagy számodra semmi értelme. Oké. Csak mondjuk kulturált esetben ezt illett volna hozzátenni. Mert másnak attól még jól jöhet - arckorrekcióra asszimetria esetén, izzadás ellen, migrén ellen, orrfolyás ellen - nem csak a ráncok kialakulását késlelteti.


Remélem segítettem.

2016. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem is régóta zavar az a bevésődött ránc, már sokkal régebb óta, mint hogy megjegyezték volna ezt a mérges kifejezést. A munkámban fontos, hogy ne legyen ilyen tekintetem, még akkor is derűsnek kell tűnnöm, ha épp nem vagyok az. Még várok válaszokat, de valószínűleg konzultálok plasztikai sebésszel, hogy mit javasol, hátha van szelídebb mód is eltüntetni azokat a ráncokat.
2016. ápr. 18. 21:49
 8/16 A kérdező kommentje:
(Egyébként nem értem, miért pont ezt a két nőt említette az egyik válaszoló, hiszen ők nemcsak botoxoltattak, hanem túltöltették a szájukat is, és főleg ez az ijesztő rajtuk.)
2016. ápr. 18. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Választhatod a hyaluronsavas feltöltést is a ráncodba. Nem botox-és tovább tart. (A botoxos vagyok.) A különbség annyi, hogy a feltöltéstől még működnek a szemöldökösszehúzó izmok, csak "kitömik" a redőt - a botoxtól nem működnek.
2016. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Konzultáltam plasztikai sebésszel, a botoxot ajánlotta a mimikai ráncokra.
2016. ápr. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!