Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti így belevágnátok a műtétbe?

Ti így belevágnátok a műtétbe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már elég régóta tervezem azt, hogy kés alá fekszem mert nagyon zavar az, hogy nincs semmi mellem.

Ki is néztem egy pár orvost, utána olvastam pár helyen.

Úgy tervezem ezt az egészet, hogy egészségpénztár kártyával fedezném annyit amennyi a kártyám egyenlege, egy kis részét önerőből és kb 300.000Ft-ot vennék fel hitelre amitől nagyon félek de másképp nem tudom megoldani.

Semmi cofidis és hasonlók az OTP banknál a személyi kölcsönt néztem havi 20-21 ezer forint lenne 13 hónapig ami szerintem nem vészes. Van itt hasonló aki hitelt vett fel szépészeti beavatkozásra?


2015. ápr. 19. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez a legnagyobb hülyeség, ráadásul hitelre... ez nem egy életmentő műtét hogy ne tudj várni pár hónapot mondjuk amíg összegyűjtöd a pénzt. Azt meg sose tudhatod mi lesz 1 év múlva, hogy tudod-e még akkor is fizetni a részletet.

Mondjuk én amúgy sem értem az ilyen műtéteket, nagyobb melleket csináltathatsz, de sose lesz a sajátod és ezt érezni is fogod mindig, nem leszel elégedett, mert az nem te leszel. Szebb sem leszel, nőiesebb sem, semmi nem fog változni csak lesz a bőröd alatt 2 szilikon. Ha eddig nem fogadtad el magad ezután sem fogod. Inkább pszichológushoz kéne eljárnod ha a melled ekkora problémát okoz, hogy kés alá fekszel miatta. Ez nem normális. És nem a testeddel van gond.

2015. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól kezded az életed, kapásból eladósodva, pláne egy ilyen baromság miatt. De te tudod. Ha gondolod, hogy meg fogod keresni hamar a pénzt az új melleiddel, akkor hajrá!
2015. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a személyi kölcsön sehogy se stimmel így ebben a formájában, kevesebbet fizetnél vissza mint amennyit kézhez kapsz.
2015. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert elirtam 26.000 ft/ho

Koszonom a nem eppen kedves es segito valaszokat !!!

2015. ápr. 19. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es, látatlanban adsz tanácsot, mondod az okosságaid úgy, hogy fogalmad sincs semmiről!

A plasztikázott mellet teljesen sajátnak érzi majd, tudom, tapasztalatból beszélek. Nem igaz, hogy utána nem lesz elégedett, merthogy az nem ő lesz. De, nagyon is elégedett lesz, van az az eset, amikor egy plasztikai beavatkozás mindent megváltoztat, jó irányba. Könnyen beszél az, akinek van melle, még ha kicsi is, de azt senki el nem tudja képzelni milyen lehet szinte nulla mellel élni. Úgyhogy nem kell itt osztani az észt. És nem, nem kell ezért pszhichologushoz küldeni a kérdezőt!

Kérdező...nem tudom, hogy találsz-e olyan plasztikai sebészt, aki elfogadja az egészségpénztári kártyát. De lehet hogy van. Gyújts minél több pénzt, hogy minél kevesebb hitelt kelljen felvenned. Sok sikert! :)

2015. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nekem Nincs ugyan szilikon, de ha biztos vagy benne, hogy jobban érzed magad ettől, nem kell mások lehúzó véleményével foglalkozni. Legbelül érzed, az érzéseidre hallgass.
2015. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bakker, megkérdezted, válaszoltunk. Nem, nem és nem vágnék bele. Számomra a plasztikai sebészet egy valamire jó: baleset vagy betegség utáni helyreállításra. Akkor igen.
2015. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az 5. És a 6. Valaszolonak a segito es tamogato valaszt. :) Sok helyen elfogadjak az EP-T talaltam egy ismeros altal olyan orvost aki orok garanciat is vallal ami azert eleg biztato.
2015. ápr. 20. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor minden rendben, vágj bele, nem fogod megbánni:)

5-ös voltam

2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"...aki orok garanciat is vallal..."

No, ne má'!

Meddig tart az "örök"?

Csak a munkájára vállalhat garanciát, a műcicit nem ő gyártja, tehát arra nem.

Ha mégis, felelőtlen.

2015. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!