Eltűnik majd valaha?

Figyelt kérdés

Február 8.-án műtötték a térdem. Azóta eltelt már majdnem 2 hónap, de a seb nem akar halványodni. A doki azt mondta hogy majd EGYSZER csak egy vékony kis csík fog látszani. De mikor lesz az az egyszer?

17/L


2010. ápr. 6. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve műtötték a bokámat, azóta sem múlt el teljesen a heg, de egyre halványodik, szépen tűnik el...kb 1 év, mire elkezd halványodni, de sosem múlik el teljesen. ELméletileg ha azt mondta az orvosod h csak egy kis csík fog látsazani, akkor "láthatatlan" heg, ami azt jelenti, h nagyjából 4-5 év mulva fog annyira eltűnni, h csak egy csík fog látszani. Vehetsz rá halványtíó krémet, patikában kapni, de nekem sz*rt sem értek...de ha lehet, ne erőltesd, és ha bepirosodik, akkor ha tudod, polcold fel, és tegyél rá hidegvizes borogatást, hamarabb fog múlni a heged

remélem segítettem :)

2010. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban,évekbe telik még gyöngyházfényűre halványodik.Sajnos nem lehet ellene mit tenni.
2010. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éve műtötték a vakbelemet, 5 centi hosszú 1 centi mély vágásom van azóta is. 21/L
2010. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!