Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Most akkor létezik olyan...

Most akkor létezik olyan eljárás amellyel eltüntethető a tetoválás véglegesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lézerrel szétrobbantják a tetovált sejtekben lévő festékanyagot, amit a sejtek utána már el tudnak szállítani. A seb először piros lesz, hiszen égési seb, utána szépen be tud gyógyulni.
2010. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát akár egy nagyobb felületen lévő tetoválást is ellehet maradandó heg nélkül tütetni? vagy minimális heggel? Milyen árban van az ilyen kezelés? illetev gondolom fájdalmas... :( valakinek tapasztalat?
2010. nov. 9. 16:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt egyszer látni egy ilyet,és hogy őszinte legyek fúú,de állitólag azt mondják hogy fájdalamsabb mint ha tetoválnának.
2010. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kb néhyszer annyiba kerül mint a tetoválás, és legalább annyira fáj.

A színeseket sokkla nehezebb, drágább eltüntetni

2010. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az ára nem számít most... tehát akkor tuti, hogyy heg nélkül megoldhatüó?nem akarom elhinni.... nekem fekete van,nem színes, akkor ebben talán szerencsésebb?
2010. nov. 11. 20:21
 6/17 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömnek elvégeztek egy ilyet. neki megmaradt a heg, igaz nem piros, hanem olyan mint egy műtéti heg és egy kis bőrkeményedés is lett neki rajta.

és nem akarlak megijeszteni, de sokkal fájdalmasabb mint a tetkó.

2010. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs olyan lehetőség, ami nem hagy heget.
2010. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Létezik, heg nélkül eltűntethető, az ára attól függ hogy színes e vagy fekete, minél jobban hasonlít az árnyalat a bőr színéhez annál nehezebb és költségesebb eltávolítani. kb annyira fájdalmas mint a tetkó (vagy jobban) ... kinek hogy.
2010. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából nekem fekete tetoválásom van és nem olyan kicsi... érdekes kérdés, eddig mki mást írt... Heg nélkül nemtom, hogy mennyire tüntethető el... Igazából elég fehér bőrű vagyok és fekete a tetkó, tehát akkor az utolsó válasz alapján ez jó helyzet! :) ez épp olyan, mint a végleges szőrtelenítés! ott is minél ötétebb a szőr és világosabb a bőr annál hatékonyabb és biztosabb az eredmény! érdekes...

Ti bele mernétek vágni? A fájdalom nem is érdekel annyira, mikor tetováltak sem fájt ( bár akkor mg voltam őrölve érte... :( és ez enyhítette a fájdalmon, így máár más lenne) Igazából attól félek, h belevágok és megbánom, mert vmi hatalmas heg marad a helyén... :( a derekamon van egy tetoválás. Valaki belevágott? meséljetek róla! hány alkalom...minden érdkel! illetve Budapesten van csak ilyen normálisabb hely, ahol foglalkoznak ilynekkel? köszönöm az eddigiek segítségét is! :)

2010. nov. 15. 18:11
 10/17 anonim válasza:

Talán a neten lehet találni:

[link]

2010. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!