Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen tapasztalataitok...

Bella87 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak mellnagyobbítás kapcsán? Pozitívumok negatívumok is érdekelnek

Figyelt kérdés
A párom szeretné ha mellnagyobbító műtétre mennék. Én elégedett vagyok a mostanival és őszintén félek is ettől, de neki a nagy mell tetszik..

#mell #mellnagyobbító műtét
2016. ápr. 30. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Miatta ne csináltasd meg, csakis akkor, ha te elégedetlen vagy vele.
2016. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Pff, ne csináltasd meg azért, hogy neki tetsszen. Ha magad miatt kéne, akkor oké, na de másért... és ha 2 hónap múlva szakítotok, akkor mi van?
2016. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a mellnagyobbító műtét során a mellizom alá tesznek szilikont, így tudsz vele szoptatni is, az emlőtől biológiailag független, csak optikailag van "benne".

viszont nehogy azt hidd, hogy egy műtéttel megúszod.

a szilikont egy idő után cserélni kellhet, ha fiatal vagy akkor több mint valószínű hogy legalább egy műtét még vár rád később mikor felújítják a melledet.

lehet hogy sok időt kibír majd az implantátum, de lehet hogy 10 év után már cseréltetheted is.

ha baleset ér(mondjuk autó), akkor pedig roncsolódhat és egyből mehetsz implantátum kiszedésre.

szóval te döntöd el hogy vállalod-e vagy sem.

sose felejtsd el, hogy a pasik jönnek-mennek, de a melled veled marad életed végéig.

én nem ajánlom.

inkább rúgd ki a srácot.

2016. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Javaslom, válassz másik párt magadnak. Senki kedvéért nem vállalkoznék ilyenre.
2016. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen fájdalmas, de az előttem szólóknak igaza van.


Ha valaki műtétre szánja rá magát, azt csak és kizárólag önmagáért tegye. De egy lelkiismeretes sebész nem is műt meg, ha megtudja, hogy a párod akarja és nem te. Sőt szerintem elég rutinosak ahhoz, hogy ki is szúrják a konzultáción, hogy te ezt nem akarod.

A felépülés nehéz, nagyon nehéz. Még annak is aki erre vágyott. Aki nem is akarja az egészet annak maga lesz a pokol az első pár hét. És ugye nem kell mondanom, hogy ha valami fáj, akkor ólomlábakon jár az idő.


Nekem minden vágyam egy ilyen műtét volt. De az első négy napot azt hittem nem élem túl. Utána jobb lett, de hetekig nehéz és fájdalmas volt.


Ha a pasidnak nagy mell kell, akkor mutass neki ajtót. Ugyanis ezek szerint neki a lényeg, a mell és nem te.

2016. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha igazán szeretne és téged szeretne, akkor mindenedet imádná... Soha nem akarunk senkit megváltoztatni, hogyha nekünk ő az A bizonyos személy, aki kell. Még azt is érdekesnek vélném, ha pl azt mondaná, hogy vágasd le a derékig érő hajad vállig érőre mert neki az úgy tetszene, de ez... Ez nagyon nem normális dolog. Ne akarjon már megváltoztatni, vagy magadért önzetlenül szeret tiszta szívből úgy ahogy vagy, vagy nem ő a te embered, bocsi hogy ezt mondom.
2016. máj. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Scav ***** válasza:

Minek jött veled össze, ha a nagyot szereti? Vannak sokan, akiknek a közepes, vagy a kicsit tetszik (mint nekem is).

El kell hagyni sajnos és keresni megfelelőbb párt.

2016. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Endr 72 ***** válasza:
0%
Ha szereted,és bízol benne,miért ne?
2016. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem nem csináltatok műtétet, sosem voltam elégedetlen magammal és igazatok van, így felesleges belevágni. Az az igazsag nem is illene hozzám egy nagy mell.


Visszatértem a sporthoz és igazán ez az ami örömet okoz. Köszönet nektek a sok tanácsért minden jót kívánok!! ;)

2016. jún. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!