Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr Tóth András plasztikai...

Dr Tóth András plasztikai sebészről vélemény?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 01:29
 1/10 anonim válasza:
Engem műtött.. mellplasztikával és hasplasztikával is.. Maximálisan elégedett voltam vele, nagyon körültekintő és emberséges volt. És nem utolsó sorban nagyon szép munkát végzett.
2016. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem plasztikáztat minden nap az ember... érdemes olyan orvost választani, akiről nincs ennyi negatív vélemény, mint dr. Tóth Andrásról.. én nem feküdnék be a keze alá
2017. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nagyon sok plasztikai sebesz dolgozik!Konzultaljatok tobbel is.bar ez alapjan se lehet a megallapitani ki az ugyes.De akirol ennyi negativ velemeny van az nem alaptalan!

Engem is mutott.

Korhazban mut maganklinikai arakon es a mellplasztikanal a legolcsobb inplantatumot hasznalja.Ezen kivul semmi szep erzeke sincs:(sajnos...

Nem finom kezu:((

Emberileg tenyleg normalis,de nem eri kockaztatni!!!

Nekem ingyen helyrehozta volna a hibait...de inkabb egy kulturalt maganklinikan mutottek ujra ,ahol hozzateszem az altatasi anyagok is sokkal kimeletesebbek!ezt jo tanacsnak irom.Tenyleg nem eri meg probalkozni.rafizetes utana ...

2017. máj. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Loló78 válasza:

Tisztelt Hölgyek!Urak!

Az jó, hogy írunk, írhatunk véleményt. Az is jó, hogy bizonyos dolgoknak az ember így utána tud járni.

Az viszont egészen bizonyos, hogy semmiféle hitelt nem adok, adnék egy olyan ember véleményére, aki még helyesen írni sem tud! Kérdezem, hogyan mondhat bármilyen minősítő kritikát valaki olyan személy, egy másik emberről, aki kiad egy ilyen irományt a keze alól! Tele helyesírási hibával, betű kihagyásokkal, ékezeteket nem ismeri.... És ennyire igényes?

2018. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nála volt az egyik barátnőm mellplasztikán, én pedig ránctalanító kezelésen jártam nála, és mindeketten maximálisan elégdettek vagyunk a doktor úrral! Nem csak figyelmes, de valóban egyénre szabottan ajánlja a kezeléseket és körültekintően végzi a munkáját.
2019. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
77%
Voltam nála arckezelésen. Rettenetesen kontár munkát végzett. Elrontotta az arcomat, azóta utálok tükörbe nézni.A fotókon is nagyon feltünő az asszimetria. Jobb lett volna, ha nem ezt a szakmát választja.Vagy kiégett, belefáradt a pénzhajhászásba. De akkor inkább ne nyújon másokhoz. Életeket tesz tönkre! :-((
2019. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Még annyit: valóban eszébe sem jut számlát adni, de még ambulánslapot, zárójelentést sem a kezelésről, műtétről, mintha nem történt volna semmi nála. Valószínűleg azért, hogy ne kelljen vállalnia a felőlésséget, ha valamit elbaltáz. Meg ugye az adózás miatt… (Fekete Lexussal járt.)
2019. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ÉdesanyaT válasza:
Hu ez kemény. Elgondolkozok rajta merjem-e a mütétet elvégztetni? :(
2020. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én még mindig több pozitív véleményt olvasok, mint negatívat és a barátnőm is csak jókat mondott róla, illetve az eredménye is magáért beszél

csodás lett a mellnagyobbítás amit csinált nála :)

2020. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zselésalmatorta válasza:
Sziasztok, Szerintem a jó vélemények nem nyújtanak vigaszt azoknak, akik most rosszul érzik magukat egy elrontott műtét miatt. Akinél sikerült a beavatkozás az szerencsés. Én ennyi negatív vélemény mellett biztosan nem kockáztatnék.
2021. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!