Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismertek-e dr. Tóth András...

Ismertek-e dr. Tóth András pénzügyi tanácsadó befektetési tanácsait? Van-e személyes tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Nem túl kockázatos követni a tanácsait 10- 14 % .os nyereség reményében?

2015. jan. 23. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom vele, de 10-14% forintban csak magas kockázat vállalásával érhető el, bármit is mond akárki.
2015. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy erős érzésem (meg sajnos személyes tapasztalatom), hogy nem vele fogsz találkozni, hanem a Quantis nevű ügynökcégggel, akik leginkább a Novus nevű életbiztosítást akarják eladni.


A cég működéséről fogalmat kaphatsz itt:

[link]

2015. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]


Ismertem személyesen is, kisebb fajta csalódás, amit halottam róla.

2015. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 biroatbbn válasza:
Igen sajnos ismerem. Konkrétan szélhámos, több száz milliós csalás miatt folyik ellene büntető eljárás. A neten könnyen találsz ezzel kapcsolatos cikkeket.
2017. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerős, csak hogy eggyel nőjön a "mintád".

Tapasztalatom sincs vele.

Biztosítás ügynökkel nekem is volt tapasztalatom (nem írok pontos nevet, Gangli E. és személyes tapasztalataim szerint használhatatlan pilótatárékot próbált eladni annak, aki nem gondolt bele mit kap majd a pénzéért).

Aki belement is csak nagy veszteséggel tudta később eladni, visszamondani.

2019. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem egy olyan kolléga nőjét ajánlotta, aki rábeszélt a Forexre, amivel aztán másfél év után eltűnt a hölgy és a pénzem is.
2019. szept. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!