Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik ilyen jellegű állkapoc...

Létezik ilyen jellegű állkapocs plasztika? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Az alsó állkapcsomat szeretném előrébb hozatni, mert túlságosan hátul van, van egy kis tokám is ami még ront a helyzeten. Genetikailag is előrébb lenne, csak a felső metsző fogaim befelé nőttek, így befelé tolták az alsó állkapcsom.


20 éves leszek hamarosan, teljesen komolyan gondolom és szeretnék gyűjteni erre. Először egy fogszabályzóval kezdeném, majd jöhetne a plasztika. A tokámat is szeretném eltüntetni zsírleszívással vagy más úton.


Elölről nem látszik ez az egész, de oldalról és féloldalas szögekből nagyon csúnya vagyok. Eddig azt hittem hogy az orrommal van baj, hogy túl nagy, de csak optikailag tűnik úgy az állkapcsom miatt.


Most ilyesmi:


[link]


Ilyet szeretnék:


[link]


2016. máj. 22. 21:00
 1/6 anonim válasza:
2016. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2016. máj. 22. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Kérdezz rá a fogszabályzós orvosnál vagy plasztikai klinikák oldalán.
2016. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked nem plasztikai műtétre lenne szükséged, hanem olyanra, amivel az állkapcsodat is megigazítanák. (Bár nem értek hozzá!)

Itt egy link, ezen olvastam hasonlókról:

[link]

2016. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ilyen nekem is az állam és az orrom. Szemből nekem is jó a külsőm,de oldalról ilyen csúnya.. Én akartam fogszabályzót ,mert elvileg az segíthet,de az orvosok azt mondták nem biztos,hogy segít rajta és egyébként kb 300eFt lenne..
2016. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!