Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gynecomastia betegségnél a...

Gynecomastia betegségnél a mell van megnövekedve és nem a mellbimbó hegyesedik ki ugye?

Figyelt kérdés

Mikor lehet beszélni műtéti beavatkozásról pl én kiskoromban túlsúlyos voltam és lefogytam és nekem rendesen olyan mellem van mint egy nőnek.

Régebben szokott fájni és csomót éreztem benne orvosnál voltam aszt mondta hogy ez természetes majd ha a hormonok tengenek el múlik de mára is ott van.

Ismerek egy ilyen plasztikai sebészt a neve Dr.Pukancsik János esetleg valaki ha ismeri vagy volt nála az mit gondol a munkavégzéséről.Nekem nagyon észrevehető a mellem.Ha esetleg van valaki akinek ilyen betegsége van az tudna nekem mutatni képet.Én is teszek fel róla ha tudom hova kell feltölteni mert enyémnek nagyon durva a mérete.Ez végett a sex is olyan volt hogy polóba meg hogy mindig takarásba legyen mert annyira szégyeltem.


2016. máj. 23. 22:23
 1/3 anonim válasza:

Kedves Krdező!


Légy olyan jó magadhoz, és keress fel egy rendes gyermekgyógyászt, esetleg szexuálendokrinológust, és magyaráztass el magadnak mindent töviről hegyire. Itt legalább 2 különböző okú elváltozásról lehet/van szó. A gynecomastia nem betegség, hanem tünet. Szó szerint nőies mellett jelent (férfiban). A tejmirigyek duzzanata (érzékeny csomók) a gyorsult növekedés végével el kell múljon (a magas növekedési hormonszint aktiválja tejelválasztás szabályozásában szereplő prolaktin receptorokat). A felszaporodott zsír és/vagy kinyúlt bőr igényelhet sebészeti beavatkozást, ha lelki problémát okoz. Mindazonáltal az 1. feladat a hormonális háttér teljes tisztázása (pajzsmirigy hormonok, prolaktin, androgén, ösztrogén, stb).

2016. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jól van evvel a mell nagyobbodással kiskoromban voltam vele orvosnál.

Most 176cm 90kg és a mellem akkor se lett kisebb edzéssel fogytam le 115kg ról futottam súlyzóztam.

Hormon háztartásomat át nézetem.

De az az érdekes ha mondjuk hideget érzek akkor rendes mellizmom van de ha mondjuk szoba hőmérsékletet akkor meg úgy néz ki mint egy női mell ami lóg meg van nyúlva is de ez a fogyástól van a nyúlás. Esetleg a túlzott izzadásnak köze e lehet ehhez?

2016. máj. 31. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz még mindig sok egy kicsit a súlyod. Mit gondolsz? Ha ledobnál még 10kg-t, akkor változna a formája?

Mert ha nem, akkor keress fel orvost. Felesleges várni.

Én pl. megbántam hogy vártam vele éveket. Lefogytam 50kg-t, most már nem csak nagy a mellem hanem lóg is. Álom a strandolás ilyen testtel férfiként.

2016. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!