Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbitast szeretnek,...

Mellnagyobbitast szeretnek, mar regota nezelodom, ti megosztanatok sajat tapasztalatokat velem, hogy melyik plasztikai sebeszt ajanlanatok? Ezeket az orvoskat neztem ki, lent reszletezem

Figyelt kérdés
Dr. Csuha Lajost neztem es tetszenek a munkai, dr. Pataki Gergelyt is neztem de rola a baratnom sajnos nem mondott tul jokat pedig mindenhol mashol jokat irtak, Dr Gaspar Leventerol is olvastam jokat es rosszakat is... 3 eve tervezem de nem tudom megtalalni a tokeletes orvost, szeretnek valakivel beszelni akinek szemelyes tapasztalatai vannak, esetleg kepet is tudna mutatni, mert nagyon nem szeretnek egy rossz dontest hozni, szeretnek egy nagyon szep termeszetes hatast kelto mellet csinaltatni, ami nem kemeny tapintasu es nem kerek. Vekony testalkatu is vagyok, eleg kicsi mellem van. Minden tapasztalatot szivesen elolvasnek.

2016. jún. 1. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, Csuha Lajosnál csináltattam kb 5 éve. Ő volt kb az ötödik orvos, aki végre hajlandó volt meghallani, hogy nem akarok nagy melleket, mert vékony vagyok és azt sem akartam, hogy feltűnjön mindenkinek, hogy megcsináltattam. 220-as méretet választottunk, mindenki más 260-280-ast ajánlott és azt nagynak véltem (tényleg tök vékony vagyok). A mai napig mindenki csodálkozik, ha véletlenül megtudják, hogy meg van műtve, mert nem látszik rajta, szép, természetes méret és forma. Persze nekem ez volt a célom vele, másnak az a fontos, hogy feltűnő, nagy legyen... Képem már nincs az előző állpotról, de kb semmi mellem nem volt.
2016. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, Gáspárnál is voltam, de ő is nagyot ajánlott és arrogáns is volt, jól beszólt, hogy nem is érti eddig minek vártam ezzel a döntéssel (merthogy alig volt mellem)...
2016. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pataki a csúcs, még Krasznainál is jobb!


Én Patakis lány vagyok, engem ő műtött. És az életemet is rábíznám :)


Elképesztően profi, és a hozzáállása is kifogástalan. Én szívesen megosztom veled a tapasztalataimat, írj privát üzenetet és megbeszéljük :) Képet is mutatok.


Egyébként Csuhát is nagyon dicsérik, én is sok szép munkát láttam tőle, valamit Pap Péternek is szép munkái vannak.


De Gáspárt messzire elkerülném!

2016. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oh.. és hogy azért én is mondjak azért pár szót magamról.


Csúnya tubuláris melleim voltak. De nem akartam nagyot én sem, csak szép formásakat. Amúgy sem vagyok a nagy méret híve, másrészt meg én pl nem vagyok vékony. Bő 10 kg-val vagyok több mint amit a magasságom indokolna, és főleg úszógumira hízom, ami rövidíti a felső testet, ehhez még két nagyobb mell, és a felső testem úgy nézne ki, mint egy labda... :D

Rajtam sem észrevehető, hogy műtöttek. Az eredmény természetes.

Anatómiai implantátumot kaptam, az egyikbe 240 a másikba 255 cc került, hogy az asszimmetriám is korrigálva legyen.

2016. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal, irok uzenetet! :)
2016. jún. 5. 02:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr. Pór Ferencnél voltam, nekem ő a legjobb! :)

2016. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én Dr. Csuha Lajosnál voltam, egy művész az az ember, szépek lettek és természetesnek tűnnek. Nagyon tudom ajánlani.

22/F

2016. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!