Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha orrban daganat van és ki...

Ha orrban daganat van és ki kell vágni, TB alapon nem megoldható az orrplasztikázás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Édesanyámnak van az orrán egy pattanás szerű seb, már vagy 4 hónapja, volt bőrgyógyászaton ahol valami jóindulatú daganatnak állapították meg és a területileg illetékes kórházba továbbküldték a fül orr gégészetre. Ott az Orvos mondta hogy várjanak még mert nagyon fel fog állni az orra ha ki kell vágni, kente tetrannal meg más kenőcsökkel is, azóta kisebb de már az orvos azt mondta hogy ne várjanak tovább, ki kell vágni. Kérdezte hogy beplasztikázni nem e tudják, akár még fizetne is érte, de nem plasztikáznak így a kórházban még ha fizet akkor sem. Hova lehetne fordulni ezzel kapcsolatban? Magán fül orr gégészet? Vállalnak ilyet hogy kivágják és pótolják a kivágott részt valahonnan(kar,comb,stb? Szövettanra is kell küldeni. Mennyibe kerülhet ez kb? valaki adjon tanácsot hogy hova érdemes fordulni ezzel kapcsolatban Budapesten. Köszi előre is.

2016. jún. 14. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint van egy csomó és az már kisebb lett, de még mindig sebes és nem tud begyógyulni tehát el kellene távolítani de szeretnénk elkerülni hogy felálljon az orra. Nem tudom hogy hova fordulhatnánk ezzel kapcsolatban ahol ezt elvállalnák hogy kivágják és valahonnan pótolják a kivágott részt, illetve a szövettan, meg nem tudom mennyibe kerülhet kb, pár 10 ezres tétel vagy pár 100 ezres.
2016. jún. 14. 21:38
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fül-Orr-Gégészeti Klinika, ott biztosan tudnak segíteni. Valószínűleg ott abban a kórházban nincs plasztikai sebész vagy nem foglalkoznak ezzel. Úgy tudom, hogy ilyen esetben a plasztika TB által megy, csak nem tudom hogy kell elintézni. Ha meg fizetne is érte, akkor is vannak ilyen plasztikai centrumok országszerte elég sok, neten kell keresni, de műtét után kb. fél évig úgyse műti meg senki, vagy negyed évig....
2016. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!