Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiatal korom ellenére lógós,...

Fiatal korom ellenére lógós, alaklatan melleim vannak, amiket egyszerűen utálok. Vannak házi praktikák amikkel feszesebbek lehetnének esetleg vagy már majd csak a plasztika sebész?

Figyelt kérdés
Kort ne kérdezzetek, nem árulom el, és képet sem küldök bocsi. :)

2016. júl. 6. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem, ez ilyen marad.
2016. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy hideg-forró vizes zuhany, mellizom erősítés úgy hogy összefogod magad előtt a két kezed és nyomod, ilyen-olyan olajakat, aludjak melltartóban...semmi? :/ Rettentő sokat elvesz az önbizalmamból, nagyon zavar..mindent megtennék ha tudnék.
2016. júl. 6. 23:33
 3/18 anonim válasza:
82%

Egyedül a plasztikai sebész tud segíteni

A többi mind hülyítés

2016. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én ilyen mellekkel ezt a pár évet biztos hogy nem bírom még ki,mire el juthatnék plasztikai sebészhez..
2016. júl. 6. 23:41
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Kézrátétellel mellnagyobbítást vállalok.
2016. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
57%
Melltartóban ne aludj, kell a ciciknek is úgymond a "pihenés". Szerintem pedig fogadd el magad, mert legalább neked vannak cicijeid! Ismerek olyat, akinek meg sem lehet fogni, mert olyan kicsi. Fel a fejjel, szerintem nincs okod emiatt szégyenkezni:) az én mellem is ilyesmi..:)
2016. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De..egyszerűen utálom őket,értitek? Melltartóban sokkal nagyobbnak néznek ki, amikor meg leveszem akkor meg csak lógnak, formájuk sincs szinte, lefelé néznek. (85/c)
2016. júl. 6. 23:51
 8/18 anonim válasza:
48%
Az élet egyik legnagyobb próbatétele önmagunk elfogadása. Sok sikert!
2016. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%

Csak hiszed!!!

Biztos vagyok benne, hogy nagyon szépek, csak önbizalomhiányos vagy.

2016. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha lenne házi praktika rá valószínű nem lennének lógós mellű nők!! Csak a plasztika sebész segít. Ilyenkor kicsit örülök hogy nincs nagy mellem, én se bírnám ki ha csüngne a mellem fiatalon.
2016. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!