Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg csúnyább lesz a...

Tényleg csúnyább lesz a kimetszett anyajegy helye, mint maga az elváltozás?

Figyelt kérdés
A felső ajkam felett jobbra van egy kb.fél centis,kiemelkedő,barna,szőrös anyajegy.Ezt ugyebár csak sebészeti úton lehet eltávolítani,lézerrel sajnos nem.Tegnap voltam bőrgyógyásznál,moondtam neki,hogy le szeretném szedetni,de azt tanácsolta,hogy inkább ne,mert olyan sebhely fog maradni a helyén,hogy úgy fogok kinézni,mintha nyúlszájam lenne.Hallgassak a doktornőre és ne nyúljak hozzá,vagy netán keressek egy jó magándokit?
2010. ápr. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem halgass rá..

Bátyámnak is leszedtek egy anyajegyet és nagyon nem szép az a heg a helyén :/

2010. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó plasztikai sebésszel csináltatod akkor szerintem nem nagyon marad nyoma.
2010. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen,mekkora az az anyajegy.
2010. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Le van írva a leírásba...-_-"
2010. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:oo

nekem is pont ilyen anyajegyem van és énis utálom bár az enyém inkább csak 1/3 centis. :/

én is szeretném majd talán leszedetni, de tényleg lehet hogy maga a seb még csúnyább lenne.. ne az legalább nem dudorodik és nem szőrös. na és nem barna.:S:(

2010. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor is leszedetném, inkább a sebhely éktelenkedjen ott, mint egy esetleges melanóma forrás...
2010. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!