Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek így lehetséges a...

Szerintetek így lehetséges a szilikon mell csináltatás?

Figyelt kérdés

18 éves leszek pár hónapon belül, és amióta tudatosult bennem, hogy nekem sem lesz nagyobb mellem mint anyukàmnak az eredeti azonnal úgy döntöttem itt is műtét lesz.

Anyukàm Gáspàr Levente doktor úrnál műttette. Meg van vele elégedve.

Attól tartok kicsit kèsöbb érőként a doktor úr nem fogja elvállalni nekem a műtétet (nyáron töltöm a 18at és már meg is műttetném ha lehetséges)

Mit gondoltok erről? Akik már voltak nàla mi a vèlemény?

Lehetséges, hogy ő nem vállalja el de más orvos igen?


2016. okt. 29. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen nem vállalnálak el.de lehet a doki mashogy dönt.ráérnek a nők szülés utan.
2016. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csak úgy derül ki, ha elmész és megbeszéled vele, hogy mi a helyzet. A konzultációknak nem csillagászati az ára sehol sem, szerintem ha 3-4 szimpatikus helyen tudakozódsz, az már megbízható körképet ad :)
2016. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsináltatad végül? :)
2019. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!