Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek a toka...

Mi a véleményetek a toka kezelésekről?

Figyelt kérdés
Vékony alakom mellé sajnos tokával is meg lettem áldva, és elmennék egy klinikára ennek kezelése céljából. (nem műtét, csak helyi fogyasztás) Van valakinek esetleg tapasztalata ezen a téren? Válaszotokat köszönöm.
2010. ápr. 27. 15:04
 1/3 anonim válasza:
29%

"Mi a véleményetek a toka kezelésekről?" Hogy eljött az ideje, ahogy a tókörbe néztem... :D


és nem, valójában nem: ne hidd, hogy ettől lesz elégséges az énképed! A bibi máshol van, magával az elégedetlenséggel!


Nem feltétlen kell leszarni, de őszintén szólva: ha amúgy sovi vagy, mint írod, akkor ne zavarjon már egy kis toka! Valószínűsítem, hogy a környezeted többségének ugyanolyan van, mert valamennyire lóg a bőr egyébként, természetes egy kevéske háj itt-ott (pl tenyér, talp, comb, popó...)

Nem ciki: kérd meg közelebbi ismerőseid, hogy hadd cibáld meg a tokájukat, ők is, és Te is ki fogod röhögni, hogy ezt komolyan gondoltad!


üdv kanalasgém (nem tudtam kihagyni :P)

2010. ápr. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,tornáztasd a nyakizmaidat.
2010. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első ritka nagy állat :DDD kanalasgém xdxd nembírom
2010. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!