Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítés igen vagy nem?...

Mellkisebbítés igen vagy nem? (fotó)

Figyelt kérdés

hegek(nem tudom ez mennyire látszana..gondolom azért igen..) vagy lógás? :)

Férfiak ti melyikkel békülnétek ki jobban?

Melltartóban nem ilyen brutál vacak a kinézete :)..sőt egészen jó... na de azt le is kell venni...aztán meg jön ez a lógós meglepi...én utálom..:(

[link]

[link]


2016. nov. 7. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A lógó mell tud gáz lenni, de ez nem az. Egy ekkora mell a legtermészetesebb, hogy így áll. Ha te nem szenvedsz a nagyságától ezt még békén kell hagyni.
2016. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem fáj a hátad tőle, akkor felesleges.

Ezért találták ki a mellizomra való gyúrást, hogy szépek maradjanak.

2016. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Azt, amelyik eredeti.

Egyébként kövezzetek meg, de nekem tetszik a lógó mell.

2016. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ez is biztos sok férfinak bejön, mert nagy, én nem tenném ki magam felesleges fájdalomnak és kiadásnak. akinek ezért nem tetszel, az így járt.
2016. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Mi a probléma a mellizom fejlesztésével, hogy így le kellett pontozni?

Azon kívül, hogy szubjektív, hogy kinek tetszik, kinek nem a kérdező melle így.

Azt írta, hogy ő maga utálja.

És ha nem tud vele megbékélni, akkor nem is lesz eléggé magabiztos vele.

Műtét nélkül pedig ez az egyetlen módja, hogy alakítson rajta.

Amúgy meg ha kisebbre is csináltatná, a kisebb mell is meg tud ereszkedni, ami ugyanígy fog kinézni, csak kisebbe.

Edzéssel pedig tud alakítani rajta, hogy önmagának is tetszen. Hiszen ez az első szempont.

Mondhatja bárki, hogy neki tetszik, ha a viselőjének nem, akkor nem is fog vele megbarátkozni sohase.

2016. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:) ohh hát köszönöm. Igazából felkészültem negatív hozzászólásokra...miszerint szörnyű ha már így lóg... és így már nem szeretheto annyira... a mai feszes gömbölyű szilikon "csoda" világban meg egyenesen borzasztó,hogy ilyennel élek:) ( na nyilvan van ilyen pasi is aki ezen véleményen van :)...) Nem fáj a hátam tőle egyébként egyáltalán. Csak lóghatna kevésbé is :) (Szebb lenne...persze hegek nélkül:) )

... az a gondolat valahogy mindíg előjön ha egy férfi először "csomagolja" ki őket:) ,hogy vajon csalodik e ha meglátja cicifix nélkül :) vagy számít rá,hogy ha már ekkora és termeszetes akkor ilyen lesz...:-\ Előre mégsem szólhatok neki :D

Köszönöm a pozitív hozzászólásokat :)

2016. nov. 7. 17:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le az edzést! Sőt abszolút egyetértek!Minimum Kriston melltorna szerintem is minden nonek kellene!..hát még az én cickóimhoz:) De ez megy is nálam egy ideje.
2016. nov. 7. 18:12
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez bizony lóg :(

Lefelé padló felé néz a két mellbimbód :(


Hányas a melltartó méreted, és cm/kg, + hány éves vagy?


Csak azért, mert nekem ultra brutál nagy melleim vannak, de nem ilyenek. (Nyilván természetesről beszélünk most.)

2016. nov. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

157 cm magas 56 kg

D kosár méretű melltartóim vannak...de van amelyik márkából C is elég.

2016. nov. 8. 10:50
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz képest, hogy mekkora vagy minden tekintetben, nagy melleid vannak. NE változtasdd meg, azt javaslom. Igen, lóg, jól látod, de akkor is azt mondom, hogy ne, mivel sok férfinak biztos, hogy bejön, azt meg sürgősen felejtsd el, hogy műmelleket fabrikáltatsz. Az nagyon ocsmány, és sok férfinél kiveri a biztosítékot. Ahogy eddig is, úgy ez után is fogják szeretni a melleidet, nyugodj meg :) NE változtass rajta kérlek. A természetes nagy melleknél nincs jobb, és szebb :) Ezt női szemmel és gondolkodásmóddal írom :)
2016. nov. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!