Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon korai még nekem a...

Nagyon korai még nekem a botox? Ha igen, más módon hogyan tudnám eltüntetni a ráncaimat?

Figyelt kérdés

Szokatlannak hangzik, de 18 éves vagyok és már egy ideje nagyon sok apró ránc van a homlokomon.

Korábban sokat küszködtem a mitesszereimmel, rengeteget nyomkodtam (akkor még nem vettem igénybe kozmetikus segítégét).

Azóta már nincsenek ilyen problémáim,viszont rengeteg kis ránc jelent meg a homlokomon.

Egyébként egy kisgyerek kori bárányhimlő bemélyedés is van a homlokomon,ami már régóta zavar és szeretném,ha eltűnne.

Nem szeretném,ha súlyosbodna a helyzet, ezért ha lehetséges,akár botoxra is rászánnám magam.

De ebben sem vagyok biztos, hiszen rengeteg tönkretett arcképet láttam már, akiknél nem megfelelően végezték.

Mit tegyek? Valami más megoldás lehetséges?



2017. jan. 29. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagy,szerintem csak te túlzod túl.Olyan fiatal vagy,ne használj botoxot.Rengeteg krém van,és kezelés,próbálj ki bármi mást.De annyi elrontott arcot láttam.Bárkinek elronthatják,szerintem 18 évesen nem akarsz felpuffadt fejjel élni egész életedben.
2017. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
simán lehetnek azok dehidratációs ráncok, és azok orvosolhatók rendes bőrápolással. kétlem, hogy 18 évesen komoly mimikai ráncaid lennének...
2017. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bárányhimlő okozta bemélyedésem nekem is van, ne törődj vele, nemfog eltűnni de szerintem rajtad kívül senkinek sem tűnik fel. Verd ki a fejedből ezt a botox ötletet, én 19 vagyok nekem is vannak pattanásaim mitesszereim, használj bio argánolajat! Neten is lehet rendelni én bioboltban veszem meg. Használd az arcodra mikor otthon vagy és csodákat tesz! Rengeteg bőrhibámat tüntette már el. Olvass utána a neten, fiatalító hatása van, én imádom nekem bevált. Hajra is kiváló.
2017. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, botox kb 35 eves kortól ajanlott, de nem hinnem, h van 3 havonta 40 ezred?vagy igen?

nem az eltorzult képeket kell nézni, szeretig riogatni az embereket.

2017. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet attol hogy szaraz a borod vagy hogy sokat rancolod a homlokodat. Hasznalj ra csipkebogyo olakat vagy hiarulonsavas olajat nekem 3 nap alatt eltuntette a rancokat en 19 vagyok de nek3m is elkezdett en is megilyedtem hogy mi tortent de mar teljesen elmult:D
2017. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!