Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elszúrt botox. Hogyan "bomlik...

Elszúrt botox. Hogyan "bomlik le" gyorsabban?

Figyelt kérdés
Nem volt jó napja a dokinak most, valahogy nem a szokásos a végeredmény - teljesen máshol van a szemöldököm, mint kellene. A vége valahogy felcsúszott, az orr felöli része meg le- elég gonosz tekintetet kaptam. :) Olyan, min Marcia Crossnak néha és Nicol Kidmannek többnyire. Plusz mandulaszemem lett és a szemem és szemöldököm közti rész is kisebb. 1) Aki járt már így: lehet ezt javítani? 2) Ha nem, hogyan gyorsíthatom fel a "botox" eltűnését? Nem szeretnék még 3-4 hónapig ezzel a fejjel közlekedni :) Köszi.
2016. ápr. 18. 14:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Képet léééci:D
2016. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
First world problems...
2016. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Második: nagy köszi a konstruktív és tanulságos válaszért - ám a normalitáshoz kb annyi köze van, mint jelenleg az arcomnak :) Megbeszéljük? Kérsz tippet napi frusztra ellen? ;)

Továbbra is várok választ - már, ha erre téved valaki, akinek van. ;)

2016. ápr. 18. 15:57
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Mi itt inkább a szépségre, nem a paprikajancsi külsőre gyúrunk. 😶
2016. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Menj vissza ahhoz a dokihoz, aki csinálta! Lehet javítani, de csak orvos tudja!
2016. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem voltam ilyen helyzetben, de feltételezem, fizettél ezért a dokinak. Nem gondolod, hogy ésszerű lenne esetleg a házi praktikák helyett visszamenni és kiverni a balhét?
2016. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy tapasztalatokat kértem - már, ha van olyan, akinek akad. Meg még azt is gondolom, hogy az eddigi mélyértelmű eddigi válaszolók trollkodjanak máshol. A kérdésemre válasz esetleg? Kösz.
2016. ápr. 18. 16:57
 8/25 A kérdező kommentje:
Világos volt a kérdés, nem? Mindkettő. nem, nem kérdeztem olyat, hogy szerintetek visszamenjek-e a dokihoz? Házipraktikákról még ennyire sem volt szó, úristen. Szóval ha van értelmes válaszoló várom szeretettel
2016. ápr. 18. 17:00
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

"1) Aki járt már így: lehet ezt javítani? 2) Ha nem, hogyan gyorsíthatom fel a "botox" eltűnését?"


Bakker, de értsd már meg, hogy a sztoriban az egyetlen hozzáértő az orvosod volt (kellett volna, hogy legyen), aki csinálta. Ő tud(hat) javítani is rajta.


Nem tudom, milyen válaszra számítasz, ha nem házi praktikára, elvégre te magad kérdezted, hogy hogyan tudnád felgyorsítani a botox lebomlását.


Baromira nem trollkodásnak szántam, de továbbra is az a megoldás, hogy visszamész oda, ahol csinálták és reklamálsz. Ja, hogy olcsójános voltál és a sarki kínai bolt alagsorában nyomattad tele a pofád idegméreggel? Szomorú, de akkor ez sajna már így marad.


(A kommentjeid nem oszlatták el a szétbotoxozott arcú libákról alkotott közvélekedést.)

2016. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

1) Aki járt már így: lehet ezt javítani? 2) Ha nem, hogyan gyorsíthatom fel a "botox" eltűnését?


Nem jártál még így, nincs tapasztalatod, nem hozzád szólt a kérdés. Ha ez lila-akkor nem érdemes vitatkozni azon, éppen ki a liba.


TAPASZTALATRA van szükségem. Hogy az is értse, aki nem járt még így sőt fogalma nincs mit csinál a botox: nem, nem látszik, ha jól adják be, nem leszel tőle szétbotoxozott liba, egyszerűen pihentebb az arcod. Ennyi. A rosszul beadott botox meg olyanokat csinál, amit nálam, pl. De akinek VAN TAPASZTALATA ebben pontosan tudja a leírásomból, hogyan és hol szúr korrekciós célzattal a doki.


Így már világos, miért nem tud erre válaszolni az aki max olvasott róla? :)


Köszi a megértést.

2016. ápr. 18. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!