Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aszimmetrikus arcomat hol...

Aszimmetrikus arcomat hol tudnám megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Nagyon aszimmetrikus az arcom. Teljesen más a két felem. Megszeretném csináltatni már nagyon régóta. Még régebben a fem3 cafe műsorában szerepelt egy nő, aki beszélt valamilyen minimálisan invazív kezelésről, ami ebben segít. Pl abban, hogy a "lekonyult" szájat helyreteszi. Ez is problémám, egyik oldalt olyan a szám, meg még az egyik szemöldökön följebb van, és egyik oldalon pufibb az arcom..Szörnyen nézek ki. Takargatom a hajammal az arcomat emiatt. Borzasztóan zavar. Nagyon szeretném megcsináltatni, de nem tudom, hogy ezzel a kezeléssel kell, vagy arcplasztikához kéne mennem. Vas megyében, vagy Győr Moson Sopron ->Sopron megyében vagyok legtöbbet. Erre felé kéne. Még diák vagyok.

Szerintetek részletbe kilehet az ilyet fizetni?

Nem találtam ilyen oldalt.


2017. jan. 31. 01:02
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. jan. 31. 01:11
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából állandóan lerondáznak emiatt, főleg a rosszakaróim. Hogy én igénytelen csúnya vagyok meg minden...De hiába mondom el, hogy elmegyek kozmetikushoz (szoktam járni) akkor ő nem fogja helyrehozni a szimmetriát az arcpakolásával.. Úgyhogy meg sem magyarázom nekik.Csak rossz, hogy egyszerűen az emberek is bántanak ezzel..Pedig egyáltalán nem tehetek róla..
2017. jan. 31. 02:10
 3/7 anonim válasza:

1) Amiről Dr. Papp Ildikó beszél a klipben az nem az arcszimmetria javítása minimálisan invazív eljárásokkal, hanem az arc "arányainak" közelítése az aranymetszés arányához.


2) Utánaolvastam angol nyelven az arcszimmetria javítása kérdésének. Általánosságban: ha a szimmetriahiány vertikális eltolódásból adódik (pl. az egyik szem magasabban van, mint a másik), akkor semmit nem lehet tenni. Szintén általánosságban: az arcszimmetria hiánya a csontszerkezet aszimmetriájára vezethető vissza. A legtöbb kozmetikai sebész a konzervatív megközelítést javasolja: különféle (ideiglenes) feltöltéseket, amik adagolhatóak, és eldönthető, hogy milyen mértékű feltöltés milyen mértékű szimmetria-javulást okoz. Ha eldöntésre kerül, hogy mi az ideális/optimális feltöltés, akkor ez végezhető (saját) zsírral is, ami tartósabb, mint az ideiglenes feltöltés. Szinte mindegyik kozmetikai sebész azt mondja, hogy nagy sebészeti beavatkozás (csontvékonyítás/csontvastagítás beültetéssel) komoly veszélyekkel jár, részben azért, mert az arc változik az idő múlásával, és az a beavatkozás, ami most javít az arcszimmetrián később ronthat azon (nem beszélve a nagy sebészeti beavatkozásokkal járó általános veszélyekről).


Én azt tanácsolom neked, hogy keress egy kompetens kozmetikai sebészt (valakit, aki jó referenciákkal rendelkezik), és kérj tőle konzultációt. Ez valószínűleg több tízezer forintba kerül; erre a pénzt össze kell szedned (talán meg tudod kérni a szüleidet, hogy pl születésnapi ajándékként finanszírozzák meg egy ilyen konzultáció költségét). Utána pedig hallhasd meg azt, hogy mit mond a sebész: milyen opcióid vannak milyen áron.


(Ezen az oldalon egy nő a képének közlésével kért tanácsot: innét vettem az információkat


[link] )

2017. febr. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valójában csak az van, amit leírtam probléma. Nekem nem aszimmetrikus a csontom, azzal nincs probléma. Köszönöm a válaszod!
2017. febr. 1. 15:44
 5/7 anonim válasza:

ursiten?? hany eves vagy !!! neh csinaltass az arcoddal barmit!! meg ugyis valtozik !!!

az enyim is valtozott az elmult felevben tok sokat es most leszek 30.

2017. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szálbehúzás, botox, arcplasztika


Nagyon drágák, az esztétika miatt.

De szerintem ne csináltasd most, inkább legyél fitt (azaz sportos).

2017. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az van és meg fogják műteni,majd leírom,hogy sikerült
2017. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!