Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elrontott fülplasztikát...

Elrontott fülplasztikát érdemes újra megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Három éve volt fülplasztikai műtétem, és borzasztó lett. Az egyik fülemen egy kicsit látszik hogy hozzá lett nyúlva de a másik pont ugyanolyan maradt mint előtte volt. És ráadásul még érzékeny is lett. Először azt hittem hogy csak lassan gyógyul, de még mindig kellemetlen (szerencsére nem fájdalmas) érzés ha hozzá nyúlok. Félek, hogy ha ismét megcsináltatnám, még érzékenyebb lenne, ezért nem tudom belevágjak-e, viszont akarom, mert így nagyon nem tetszik. Akinek volt már fülplasztikája, mi a tapasztalata? Nektek mennyire gyógyult meg? Elégedettek vagytok vele? Volt akinek nem sikerült jól?

2016. ápr. 27. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább hagyd így, ne kockáztass, ha nem akarod hogy még sokkal rosszabb legyen...mert arra kicsi az esély hogy jobb legyen, ráadásul az érzékenység valszeg csak még tovább romlana.:/ Sztem inkább hagyd így, ne rontsd el magad egy életre.(mégjobban)
2016. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fülplasztikám, és jól sikerült. Nagyon sok múlik azon, hogy alaposan utánajársz-e a dokinak. A hoxa. hu FÜLPLASZTIKA fórumában voltak már olyanok, akiknek nem sikerült az első műtét, mert nem jó dokihoz mentek. Másodszorra egy jó doki helyrehozta a fülüket. Szóval lehetséges (és szerintem érdemes is).
2016. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! De alaposan, megfontoltan válassz orvost! A barátnőmnek elsőre sikerült, pedig nagyon elálló fülei vannak. Sok sikert!
2016. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!