Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnatok jó plasztikai sebészt...

Tudnatok jó plasztikai sebészt ajanlani mellfelvarrashoz Budapesten?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Dr Németh Tamás-kedves, lelkiismeretes. Nem a pénzre hajt, hanem a beteg az első. Ha pl. úgy ítéli meg,hogy nem indokolt, akkor nem vállalja a műtétet.
2017. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Megnézem. Te is Nála voltál? Lehet szép a mell implantatum nélkül is felvarras után?
2017. febr. 4. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Saját véleményem, hogy inkább tetess bele implantátumot is. De ez nagyon szubjektív. Így is-úgy is látszani fog egy picit, hogy műtve volt a cicid, akkor legyen minél szebb. felvarrásnál nem csak a mell alatt van egy kis heg, hanem bimbók körül is, illetve egy kis függőleges heg is. Nézz utána neten, hogy egy felvarrt mell hogy néz ki, hogyan metszik ki a felesleges bőrt.
2017. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dr. Pataki Gergely
2017. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt. Sajat tapasztalat? Megkerdezhetem, hogy Neked milyen műteted volt?
2017. febr. 5. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

4. Válaszoló vagyok


Nekem kombinált műtétem volt Pataki dokinál: Implantátum + felvarrás


Az eredmény nagyon szép lett :)


Az én véleményem az, hogy először is határozd meg az elképzeléseid. Milyen típusú eredményt szeretnél.

Látványos magasan kerekdő melleket, teljesen természetest, vagy valahol fél úton?!

Ehhez nagyon sok képet meg kell nézni, hogy észrevedd ezeket a finom különbségeket.

Rengeteg jó sebész van, és ha sok képet láttál akkor egy idő után felismered a sebész kézjegyét :) ők is emberek és mindegyiknek megvan a maga stílusa. Próbáld megkeresni a hozzád legközelebb állót.


Az első válaszadó Németh dokit javasolta, akit én nem ismerek személyesen. De elismerem, hogy ügyeskezű plasztikai sebész és rengeteg elégedett páciense van. Az ő stílusa a természetes felé hajló, de mégis látványos dekoltázs.


Az én sebészem Pataki doki, aki abszolút természetesség kedvelő. Nekem ez volt az egyik fő szempontom.


Van olyan sebész (szándékosan nem írok nevet, nehogy bárkit megbántsak), aki hatalmas melleket alkot. De erre is van vevő, mert van akinek ez tetszik.

Vagy van olyan, aki a klasszikus labda melleket "gyártja", amiről messziről ordít, hogy mű... még akkor is, ha amúgy maga a méret nem is olyan nagy.


Nyilván mindegyik típust meg tudja csinálni egy jó sebész. Ha te vázolni tudod felé, hogy mit is szeretnél pontosan. Németh doki is tud labda melleket varázsolni ha a páciens ezt kéri, és Pataki doki is el tud szakadni a természetesség szeretetétől, ha a páciensnek arra van igénye.

A kérdés, hogy ki meddig megy el.. és mennyire etikus megműteni olyanokat akiknek nem a testével, hanem a fejével van baj. Itt most értelemszerűen a szélsőségekre gondolok... Ezt egy jó plasztikai sebész észreveszi 10 perc beszélgetés után. Na elkalandoztam... :)


Szóval ha már tudod, hogy mi a te vágyott formád akkor már könnyedén megtalálod a megfelelő plasztikai sebészt hozzá :)

2017. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a kimerítő valaszt😊

En "csak" felvarrast szeretnèk implantatum nelkül. Első körben Dr Csuha Lajoshoz jelentkeztem be. Róla sok jót hallottam felvarras terén. Remelem jól döntöttem.

2017. febr. 8. 08:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Pataki doktorról is sok jót hallottam. Ami engem elbizonytalanított vele kapcsolatban, hogy a honlapjan egyetlen implantatum nelküli mellfelvarras sem talalható a galeriaba.
2017. febr. 8. 08:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.. Pataki doktor tagja a német plasztikai sebészek szövetségének (nem tudom a pontos megnevezést) és annak a szabályzata tiltja a túl sok kép nyilvánossá tételét. De egy konzultáción akármennyit megmutat.


Csuha dokit is sokan szeretik.

2017. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!