Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, szerintetek jól néz...

Lányok, szerintetek jól néz ki a szilikon mell?

Figyelt kérdés

A kérdésem több részből is állna:

1.Jól néz ki a szilikon mell?

2. Ha igen, akkor melyik alakút csináltatnátok? Feltűnően kerek, vagy a természetes formájút?

3. Ha a pasitok felajánlaná, hogy kifizeti, megsértődnétek?



2017. márc. 7. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Vannak szép, természetesek amikről nem mondanád meg hogy az, de persze vannak olyanok is amik úgy néznek ki mint két odanyomott lufi.

2. Mindenképpen természeteset, nem akarnék teljesen új melleket, inkább a mostanihoz hasonlítson csak... feljavított változatban :D

3. Attól függ, ha úgy jönne vele elő hogy "mi lenne ha megcsináltatnád a melleid, ki is fizetem csak műtesd meg" megsértődnék mert úgy jönne át mintha nem tetszene neki és ezzel az ajánlattal elvárná hogy változtassak a kedvéért. Viszont ha úgy jönne elő a dolog hogy már én is gondolkoztam rajta és támogatna benne, nem csak azért mert neki így jobban tetszene hanem mert én is jobban érezném magam, akkor nem sértődnék meg, bár amennyi egy ilyen műtét nem lenne képem elfogadni ennyi pénzt :)

2017. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Igen, ha: nem túl nagy és természetellenes, és az illető ruhában van. Nem: ruha nélkül (a mell alatti hegek nagyon csúnyák szerintem, ennél még a kis mell is jobb). Bár csak ruhában szoktam lányok mellét látni, szóval úgy nincs probléma.

2. Semmilyet, de ha muszáj választani, akkor mindenképp a természetes formájút, és nem túl nagyot.

3. Ha mondtam neki, hogy szeretnék, és úgy ajánlja fel, akkor jól esne a gesztus, bár nem biztos, hogy elfogadnám. Ha nem az én ötletem volt a műtét, hanem ő akar rákényszeríteni úgy, hogy majd fizeti, akkor kiborulnék, és lehet, hogy a kapcsolatot sem akarnám folytatni vele.

2017. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én eleve nem vagyok nagy mellrajongó, szerintem ruha nélkül a legtöbb mell egy csúnya és felesleges valami:D számomra a szép mell Janice Griffithnél kezdődik, az övébe tényleg nem lehet belekötni. Szóval nem számít, hogy természetes vagy fake, ha úgy néz ki, mint Janice-é, olyat elfogadnék.

Ha a pasim derült égből felajánlaná, hogy csináltassam meg, valószínűleg rosszul esne, de ha mondtam volna neki h szeretném és pl szülinapon ez lenne az ajándék, akkor örülnék neki.

2017. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Scav ***** válasza:

Bár férfi vagyok, de a véleményem pontokba szedve:

0. természetes mellpárti vagyok, inkább legyen kicsi, vagy lapos, nem ez a döntő. Amúgy is szeretem a kis melleket.

1. Nem jó a szilikon, ha látszik utána a heg. Az elég lelombozó tud lenni. Jó plasztikai sebész kell.

2. Inkább természetes alakot követő, csepp alakú implantátumot rakass be, ha semmi esély arra, hogy elfogadd magad. (Se szexuálpszichológus, se testedzés nem segít az önértékeléseden)

3. Nem tudom hogy áll a mai tudomány, de asszem ezeket még X idő elteltével cserélni kell. Plusz költség.

2017. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem divat a nagy mell már


nekem nagy van, de kicsit szeretnèk, mert sokkal több ruha ízlèsesebben állna.


így mindenbe olyan anyukásnak èrzem magam

2017. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó:

A nagy mell nem divat kérdése:D A férfiak többsége (akárcsak én) mindig is jobban szerette a nagy melleket, legalábbis, ha természetes.

f/26

2017. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Multkor eppen elgondolkoztam rajta, hogy milyen jo lenne, mert amikor fekszek olyan, mintha nem lenne mellem, igy "lefolyik" oldalra meg elterul, annak ellenere hogy nagyon kerek, kemeny, feszes melleim vannak egyebkent. Em ha csinaltatnek, akkor a tartas miatt. Ad egy szep tartast a mellnek. Ha izom ala teszik es nem tul nagyot, akkor meg se mondja senki h nem igazi.
2017. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:

A szilikonból is vannak különbözőek, csepp formájúak, meg kerekek. Alapvetően nekem a túl nagy "művi mell" nem tetszik, viszont láttam már olyan szilikon cicit, ami nagyon szép volt, és sose mondtam volna meg, hogy nem eredeti, max csak tapintásból.

Nekem a természetesnek kinéző jobban tetszik, de tök szubjektív dolog, van olyan ismerősöm, aki direkt úgy csináltatta meg magának, hogy "művinek" látsszon, mert neki tetszik a kerek, magas nagy cici. Nekem nincs nagy cicim, de nem csináltatnám meg, nekem tetszik a kicsi, kényelmes, jól érzem vele magam.

Pasim nem ajánlaná fel, mert fenék-párti :D

2017. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1, Nekem csak a természetes formájú szilikon mellek tetszenek.

2, Nekem csepp alakú implantátumom van, ami nem túl nagy. Nem eredményez feltünő dekoltázst, nem is akartam olyat. Nem volt célom feltünősködni a melleimmel.

Nagyon szeretem és a hegek sem zavarnak, pedig nekem fel is kellett varrni. Szóval van hegem bőven. De még soha senkit nem zavart.

Viszont ezt tudatosan kell vállalni, igenis hegek maradnak egy műtét után. Van akinek látványosabb, van akinek kevésbé. Sok mindentől függ a végleges heg formája, nem csak a plasztikai sebésztől függ.

Én vállaltam, hogy inkább legyen formás heges mellem, mint az eredeti...

Egy pillanatra sem bánom :)


3, attól függ..

2017. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon jol nez ki. Senki se mondja meg a melleimrol,h szilikon., pedig nagyon nagyot rakattam be. Olyan jol megcsinalta az orvosom. Nagyon rlegedett vagyok vele. Imadom nezegetni meg fogdosni oket. Csak pozitiv tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

N

2017. márc. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!