Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Szilvike1015 kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ismertek e nagyon jó plasztika sebészt mellnagyobbító műtétre?

Figyelt kérdés
Aki valóban gyönyörűen operál, mert én sajnos nem vagyok jártas. Kíváncsi lennék a véleményeteikre és tapasztalataitokra. Előre is köszönöm nektek🙂

2017. márc. 8. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én nem ismerek jó sebészt. Miért akarod mindenképp nagyobbítani? Hány éves vagy? Gyermekeid vannak már? Mennyi pénzt számnál az egészre?

2017. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Da Vinci Magánklinikán csináltattam meg a melleimet.

Budapesten élek, de nem bántam meg, hogy Pécsig mentem miatta, mert tényleg gyönyörű lett a végeredmény.

Szülés után az alakomat visszanyertem, még sportolnom sem nagyon kellett, de a szoptatás miatt, nagyon nem voltam megelégedve a melleimmel. Egyébként is terveztem, így legalább még egy okkal több volt, hogy megcsináltassam.


Ha részletekre vagy kíváncsi, írj nyugodtan.

2017. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Mellnagyobbítást vállalok kézrátétellel, 1000FT/óra, pénzvisszafizetési garanciával.
2017. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ország egyik legjobb plasztikai sebésze dr. Pataki Gergely, viszont az egyik legdrágább is. A praxisa tele van, hónapokat kell várni a konzultációra. De ha türelmes vagy akkor a legjobb kezekbe kerülsz.


Rajta kívül is sok jó sebész van az országban. Sokan viszonylag rövid időn belül tudnak időpontot adni.


Az én javaslatom, hogy fogalmazd meg magadnak a pontos vágyadat, méretre, formára. Dögös legyen, vagy természetes, vagy valahol a kettő között? Stb stb..

Ha ezeket tisztázod magadban akkor könnyen megtalálod a számodra megfelelő plasztikai sebészt.

2017. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Dr. Csuha Lajos párti vagyok, az ő galériájában találtam a legtermészetesebbnek tűnő képeket, rengeteget végignéztem.


Nem tudom, ki mennyire elismert, de ha végignézel pár galériát, biztosan tudni fogod, ki a nekedvaló.

2017. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!! Dr.Csuha Lajos a legtermészetesebb melleket csinàlja!!
2017. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!