Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikával kapcsolatban...

Orrplasztikával kapcsolatban lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Már megvan a műtétem időpontja, Kárász Tamás fog műteni, és a következőkre szeretnék választ kapni:

- A műtét után mennyi ideig lesz bedagadva az orrom illetve a szemem és mit tudok csinálni annak érdekében, hogy ezt az időt leszűkítsem?

- Mennyi ideig kell itthon maradnom? Mikor mehetek iskolába?

- Kapok felmentést testnevelés óra alól? Ha igen, hány hétre?

- Orrcseppet lehet majd használni? :D

- Fáj a gipszlevétel?

- A műtét után mennyi ideig nem szabad edzeni?

Plusz személyes tapasztalatok is érdekelnének a műtéttel kapcsolatban! :)



2017. márc. 11. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy a rákba kaptál időpontot, ha nem beszéltél az orvosoddal?
2017. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt leírtam valakinek privátban és reagálni se reagált...



Elmentem konzultációra, elmondtam hogy mit szeretnék, nekem nem rajzolt mert minimális változás történt. Egyeztettünk időpontot kb 3-4 hónappal későbbre, mert akkor értem rá. Műtét előtt egy héttel nagyrutin és EKG, elküldtem e-mailben. Reggel mentem a kórházba a műtét napján, akkor már nem ehetsz csak pár korty víz. Átöltözöl, majd bemész lábon. Elaltatnak, majd én az ágyamban feküdtem amikor felébredtem. Egy ideig kába vagy, az ágynemű nagyon vacak volt, kemény. Este én ettem, de nem igazán akarták, nehogy rosszul legyek.. Másnap reggel hazamentem, 1 hétig gipszben voltam. 1 hét múlva levették a gipszet. Nekem nem volt lila egyáltalán, akkor még fel van duzzadva, változik a következő napokban. Nekem fájt a műtét után pár óráig, pedig nem szokott. Utána csak feszítő érzés van, de nem fáj. Orrot fújni nem szabad, fülpiszkálóval tisztíthattam. Hanyatt kellene feküdni/aludni egy ideig. Kontrollra kell menni, 3 hónap múlva én kihagytam mert nyaraltam, de minden oké az orrommal. Nagyjából ennyi.


A felmentést megkapod sztem, orrcsepept hónapokig kell. Sóoldatosat! Nem fáj a gipszlevétel, nekem mozgott már 2 nap után mert zsíros a bőröm, ledobta. Én futottam 2 hét után. Semmi lila foltom nem volt, sehol, a szüleim nem tudták a műtétet akkor és 1 hét múlva találkoztunk, észre se vették... annyira nem látszott. :)

2017. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!