Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok/nők! Van itt olyan aki...

Lányok/nők! Van itt olyan aki megplasztikaztatta a kisajkait? Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy sajnos genetikailag nagyon kilognak a kisajkaim. Namost ez bikiniben vagy egy feszesebb nadrágban elég zavaró. Illetve bár 18 vagyok, olyan kisebbségi komplexusom van emiatt, hogy igy nem merek lefeküdni a barátommal, de az okát sem merem elmondani, szoval kesz röhej az egész. Lényegében azt szeretnem kérdezni, hogy ti hol csinaltattatok a műtétet? Meg vagytok elégedve az eredménnyel? Illetve mennyibe került? A valasz akar privátban is jöhet. :)A 'nincs ezzel semmi baj' és 'fogadd el önmagadat' jellegű válaszokat kerlek mellőzzétek, mert semmi bajom a testemmel alapjáraton ez az egy pont ami zavar, es nem akarom, hogy esetleg ramenjen a kapcsolatom. Köszönöm szépen a válaszokat!



2016. okt. 15. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

A pszichológus olcsóbb és célravezetőbb lenne, ez olyan szintű probléma. Az biztos, hogy sokkal jobban zavarna hogy a barátnőm megcsonkíttatta magát, mint a nagyobb kisajkak, pláne hogy egyáltalán nem zavar, sőt, nekem tetszik. Talán a barátod is ilyen típus, csak nem akarod elfogadni az egészet az irracionális félelmek miatt. Na ezért kell a pszichológus.

Bocs az offért, de ilyen őrültségre sosem tudok mást írni.

2016. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is pszichológus.

Borzasztó, hogy a mai világban mindenki úgy gondol magára, mint egy darab húsra, és ami nem tetszik itt-ott, az levágatja, feltölteni, beülteti.

Teljesen normális a kisajkad! Nem láttál még neten "tevepatás" képeket! Mindenkinek átlátszik, ha túlságosan szűk nadrágot húz. Nem kell szűk nadrágot húzni. Ha annyira szűk, pl. cicanaci, azt meg nem illik rövid felsővel felhúzni.

A legtöbb férfit meg nem a punci formája érdekli. Legyél tiszta és ápolt, a párod meg imádni fog a puncid formájától függetlenül.

2016. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

szia. én több éve külföldön csináltattam kisajak plasztikát hasonló okok miatt, de sajnos nem sikerült túl jól, mert idegsérülések miatt érzéketlen lett a puncim.


Lehet, hogy másoknak jobban sikerül, de én nagyon megbántam. ráadásul egy csomó férfi kifejezetten szereti a salátás puncit.

2016. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
37%
A kérdés az,biztos vagy a párod reakciójában?Ha az enyém csinálna ilyesmit,akkor komolyan elgondolkoznék a kapcsolatunkon,mert nagyon sekélyesnek kell lenni az ilyesmihez.Nem az érdekelne hogy milyen a kisajka,hanem megdöbbennék a butaságán és abban a bizalomhiányban amit felém tanúsít.Köszi,majd én eldöntöm hogy milyen típusú nő tetszik és milyen adottságokkal,nem kell a formára szabott változat.De nem baj,ez úgysem a párodról szól,csak a saját bebeszélt félelmedről.Elvégezteted a műtétet,aztán találsz valami mást amit utálhatsz magadon.Sose lesz vége.
2016. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Most így elgondolkodva rajta lehet, hogy van némi összefüggés azzal, hogy még fiatalabbként, olyan 10-15 éves korom közt míg általános iskolás voltam, nagyon kipécéztek maguknak az iskola 'menőbb' tagjai, aztán elég durva atrocitások értek akkoriban. Ezt követte egy elég mély depresszió, ekkoriban jártam pszichiáterhez is. Lényegében ott ültetődött el a fejemben az a gondolat, hogy 'nem vagyok' elég jó, és bár ezt azóta legyűrtem, és mostanra elég kiegyensúlyozott embernek tartom magam, sajnos nem tudok napirendre jutni ezzel.
2016. okt. 15. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Szavazás a nagyobb/kisebb ajkak kérdésében:

[link]

87% vs 13% a nagyobb javára.

Úgy vagy jó ahogy vagy.

2016. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2016. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem okoz fizikai fájdalmat, nem dörzsölődik...stb., a helyedben letennék róla. Fájdalmas műtét és nem garantált a siker.
2016. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Én biztos, hogy megcsinaltatnam..nagyon csúnya ha salátás.és a pasiknak az a gondolatuk..h azert ilyen mert sokat szexelt vki..
2016. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Nalam tok fura h evekig szep volt a puncim es aztan hirtelen (de tenykeg hirtelen) megnyult az egyik kisajkam. Hihetetlenul vicces, tehat igy behajtogatom a puncimba:-)))


Zavar? Nem. En kimondottan viccesnek talalom, masreszt nem nezegetem naponta, harmadreszt sztem senkit nem erdekel.:-)))A puncim tobbi resze viszont szep, csak egy oldalon log ki:-)))


Szoval en s helyedben nem koltenek ilyesmire penzt, a pasik nem ezt nezek, sot konkretan senkivel nem talalkoztam akit ez erdekelt volna....mondjuk nem is husz eves vagyok:-))

2016. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!