Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csinálnak ilyen műtétet...

Csinálnak ilyen műtétet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kerek nagyon az arcformám és szeretném ha ovális lenne. Műtétet csinálnak emiatt?

2017. márc. 31. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem mutet hanem mutet sorozat. Az biztos, hogy egy kertes haz arabol tudnak megcsinalni, evek alatt. Inkabb csinalj arcfeszesitest, toka-leszivast, attol is vekonyabbnak tunik az arcod. De az egeszseges eletmodtol, dietatol is. Kulonben meg egy csomo modell kerek arcu. Gigi Hadid, Cameron Diaz pl.
2017. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg H csinálnak.
2017. márc. 31. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Olyan a kérdésed, hogy "átoperálnának delfinné?"

Sok pénzért persze, bármi lehetséges.

De van értelme? Háááát...


Amúgy az, hogy túlsúlyos vagy nem jelenti azt, hogy kerek az arcformád (csak éppen ki vagy kerekedve). Arcformádat a csontozat adja. Csontokat meg nem fognak neked átpakolni a koponyádon.

2017. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso:de, at lehet pakolni a csontokat. Lattam regen vmi errol szolo dokumentumfilmet, hogy valaki barbie baba akart lenni, es ugy nyomtak ossze a csontjait a sebeszek mert szeles feje volt eredetileg. Az allba implantatumot raknak hogy hegyesebb legyen, a homlokara hajbeultetest csinalnak hogy a hajvonala is az uj fejformat kovesse. Persze a vege ugyis az h ugy nez ki mint egy ufo. Szoval netto penzkidobas ha ugy vesszuk. Regen engem is zavart h kerek az arcom, de 30 eves koromra sokat "csontosodott", mivel ugye az arc zsirparnai eltunedeznek az ido mulasaval. Persze a tulsuly mas kerdes, az teljesen eldeformalja az arcot, egy ovalis arcu embert is kikerekit.

Szerintem inkabb bekelj meg az arcformaddal, inkabb arra koncentralj h a hajad, borod, fogsorod rendben legyen, ugyis azt nezik inkabb.

2017. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) nem vagyok kövér amúgy
2017. ápr. 1. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

A kerek arc nem csunya, barmilyen arcformaval lehet szep valaki

Nem ezen mulik

Amugy meg sminkkel is sokat lehet csalni rajta

2017. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) igazad van!
2017. ápr. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!