Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha tb-re nem kapom meg a...

Ha tb-re nem kapom meg a mellkisebbítést, állami kórházban mennyiért csinálnák meg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden feltételnek megfelelsz,a tb támogatja.pont tegnap olvastam.
2017. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Az a helyzet, hogy 9 éve 15 kg-t fogytam, persze a melleimet is megviselte. 85D-ről csökkent 80 C- re. 165 cm és 52,5-53 kg vagyok. Sportmelltartót hordok, amire egy plasztikai sebész beszélt rá, szerintem jól tette, mert akkor még nem volt tervben a gyerek. Most terhes vagyok és nagyon félek, hogy újra akkora lesz a mellem.

Sosem voltak feszes melleim sajnos, ahogy elkezdett nőni, úgy nézett ki, mint aki már két gyereket szoptatott. Biztos vagyok benne, hogy jó lenne a kisebbítő műtét, mert érzem, hogy attól, hogy jól tart a sportmelltartó, a hátamnak mégsem jó. Ráadásul sok rémtörténetet olvasok arról is, hogy mekkorák lettek a mellek szoptatás alatt. Ha nem lógna ennyire a mellem, most sem érdekelne annyira, viszont a strand kész horror nekem. Párom is mondta a TB-t, ha minden rendben lesz és vége lesz a szopizásnak, körbejárjuk. Jogászként mindent megnéz, mik azok a feltételek, amelyek alapján TB-re is megcsinálnák. Egyébként még egy kis púp is van a nyakamon már régóta, azt olvastam az is a nagyobb ciciktől lehet.

2017. jún. 25. 20:58
 3/4 anonim válasza:
Ha előteremthető rá az anyagi keret, akkor mindenképpen magánúton intézném a helyedben. A jelenlegi állami ellátásban nem vagyok benne biztos, hogy elégedett lennél a végeredménnyel.
2017. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat dicsérik pedig az államit is, legalábbis ezt hallottam.
2017. jún. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!