Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek megéri a kisajak...

Szerintetek megéri a kisajak műtét?

Figyelt kérdés
Túl nagynak tartom a kisajkaimat, egyszerűen undorodom magamtól, ahogy kilógnak. Viszont egy barátnőm azt mondta minden nőnek ilyen és ez nem probléma, fölösleges ennyi pénzt áldozni erre. ti mit gondoltok?

2017. júl. 1. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább attól tartanék, hogy a terület érzéketlen marad. Mi garantálja, hogy véletlenül nem érintenek fontos ideget? Anyukámnak tavalyi műtét óta érzéketlen az alhasa.
2017. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
A barátnődnek igaza van.
2017. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
40%

Szerintem ha valamit nagyon régóta szeretnél megcsináltatni és tényleg úgy érzed, hogy attól jobban éreznéd magad, akkor nyugodtan vágj bele. (persze, ha anyagilag sem okozna kárt)


A nyugati kultúra sajátossága, hogy elítélnek mindent ami az egyén megváltoztatásával jár, holott az egyes szolgáltatások azért vannak, hogy nyugodtan használjuk ki őket.

2017. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a legtöbb lánynak ilyen, nekem is. Nincs ezzel gond, meg nem is tehetsz róla.
2017. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha neked nem tetszik és rosszul érzed magad miatta, akkor megéri.
2017. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Alapvetően én is úgy gondolom, hogy ha az ember nem elégedett magával, úgy érzi, hogy ez kb. "megkeseríti" az életét (bár ez így talán egy picit túl erős) és lehetősége van ezen valamilyen módon változtatni, amitől ő jobban fogja magát érezni, akkor tegye meg. Így a legtöbb szépészeti beavatkozást nem is ellenzem mert el tudom képzelni, hogy mekkora önbizalmat tud adni mondjuk egy mellműtét, ha az adott lány/nő elégedetlen volt a melleivel, szégyelte őket stb. Lehetséges, hogy mondjuk egy pszichológus is tudna segíteni a legtöbb esetben, de a műtét is egy megoldás, nekem nincsen vele problémám. Viszont mondjuk egy kisajak műtétet azért nem biztos, hogy ebbe a kategóriába sorolnék és én biztosan nem vállalnám be (max. ha valami extrém esetről lenne szó és már fizikailag zavarna, problémát jelentene), pont azért, amit előttem az egyik válaszoló is írt, hogy félnék tőle, hogy esetleg érzéketlen marad, ami azért szerintem nagy probléma... Nagyon sok nőnek kilóg, nagyobb, de ezzel semmi probléma nincsen, abszolút normális, egészséges és én egyébként nem gondolnám, hogy bárki számára csúnya lenne.
2017. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

nem minden nőnek ilyen... nekem pl nem

ha zavar csináltasd meg!

2017. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen, a többségnek ilyen. Nekem ez egy nagyon érzékeny terület, szexben sokat számít. A férfiakat egyáltalán nem érdekli, hogy mennyire lóg ki neked, csak hogy végre láthassa. ;)

Akit ez zavar, az nem férfi.

Én semmi pénzért nem műttetném meg. Egyrészt mert az én élvezetem az első. Szintén tartanék attól, hogy érzéketlen lesz. De ha nem, akkor is megválnék egy jó kis erogén zónától. Mintha a csiklóm kéne kisebbíteni.

Másrészt: nem egy-két pasi látta már közelről, és senkinek se volt kifogása. Inkább élvezik, hogy szex közben gyorsan el tudok menni, mivel izgató, ahogy ingerli a pénisz a kisajkakat (is). Orálnál sincs útban. :)

2017. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Bárhogy döntesz is előtte informálódj alaposan. Sokan idős korukban elidegenednek a plasztikázott testüktől, de tudok rá élő ellenpéldát is.
2017. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nagyon kicsi, de egyszer volt egy egyszerűbb balesetem (félbeszakadt az egyik kisajkam), és nem tudom, hogy összefüggésben állhat-e, de sose volt orgazmusom.
2017. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!