Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Altatás során valóban nem...

Altatás során valóban nem szabad, hogy lakkozott, vagy műköröm legyen rajtunk?

Figyelt kérdés
Bocsi a furcsa megfogalmazás miatt. Tévhit, vagy valóban nem megengedett?

2017. aug. 8. 10:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem egészen így értettem :D de ez tetszett. Csak arra mondtam, hogy nálunk néha tudnak összevisszaságokat beszélni, mert nem feltétlenül lelkiismeretesek. Tapasztalatból mondom :/ :D
2017. aug. 10. 23:15
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én eleve nem is értem hogy miért megy valaki műtétre műkörömben. Esetleg nyakláncot, piercinget meg egyéb feltűnő csecsebecsét nem akarsz magadra tenni?
2017. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%

Igen, biztosan azért mondanak ilyeneket azok a nagyon buta orvosok, mert nem lelkiismeretesek és magyarországon egyébként is ez a szokás... no comment...

A tervezett műtéteket pedig ne keverjük össze a sürgősségi beavatkozásokkal. Gondolom alapból eszébe se jutna senkinek pl műfogsorral van kontaktlencsével stb bemenni műtétre, pedig sürgősség esetén bizony ezeket se nagyon nézik.

Ahol azt kérik, hogy legyen leszedve a lakk, az nem véletlen.

2017. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, a kijelentésed elég primitív volt. Nem érted miért megy valaki műkörömmel műtétre? Szívesen válaszolok eme érthetetlen és számodra feldolgozhatatlan kérdésre.

Gondolom még életedben nem volt műkörmöd. Itt most jelen esetemben nem a seggvakaró 10 centis hegyes műkörömről beszélek, de még ha az is lenne, tudod te hogy működik ez az egész?

Nyilván nem arra a nagy alkalomra hogy megműtenek rakatok fel körmöt. Havonta járok és nem szívesen szedetném le teljesen, hogy aztán jóval drágábban újra építsenek egyet. Arról nem is beszélve, hogy a műkörmös is ember és nem biztos hogy egyből be tudja vállalni hogy leszedje, amikor kényem kedvem szerint füttyentek egyet.


Utolsó, félre értés ne essék, még ha úgy is tűnt hogy általánosítok az orvosok körében, nem az volt a célom. Egyszerűen csak rengeteg rossz tapasztalattal rendelkezem, hiába próbálok mindig maszek úton elmenni a nyűgömet kivizsgáltatni. Úgy gondolom, hogy nem feltétlen adnak logikus magyarázatot mikor megkérdezünk egy s mást, hanem néha igen is hülyeségeket képesek mondani, mert épp olyan kedvük van. Például mikor megkérdeztem a bőrgyógyászt hogy mi a problémám miért jött ki valami a bőrömön, az volt a válasza: ,,Mert már öreg." (20 éves voltam)- majd majdnem hogy csak kirugdalt az vizsgálóból, mert csúszásban volt. Téves, rendelkezem kellő humorérzékkel és felismerem mikor valaki poénkodik. De full flegmán közölve úgy hogy nem kevés pénzt ott hagytam már nála, szerintem ez nem igazán kielégítő és szakszerű válasz.

Most ez a műköröm/körömlakk téma nyilván nem ugyanaz, hiszen elképzelhető hogy nálunk jóval rosszabb eszközök vannak, amiknek tényleg gondot okozhat a festék. Én elhiszem, pont ezért volt a kérdés ami.

De ettől függetlenül tényleg felesleges belemenni ebbe a témába, mert eléggé megoszlik a vélemény.

2017. aug. 16. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!