Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes megműttetni az orrot?

Érdemes megműttetni az orrot?

Figyelt kérdés

Igazából a barátok, szülők és ismerősök szerint egyáltalán nem gáz az orrom. Néha napján még én is elfogadom, de minél többször gondolok a műtétre annál inkább nem tetszik és meg akarom csináltatni.

Gimnáziumban a lányok sokszor kicikiztek, hogy nagy az orrom, de közben (azt hiszem) sok fiúnak tetszettem, szóval a szüleim szerint a lányok csak irigyek voltak...

Igazából néha azt gondolom, hogy csak azért akarom megváltoztatni, mert ők anno bántottak ezzel és bosszúból, hogy ha újra találkozunk pl. érettségitalálkozón lássák csak, hogy milyen szép orrom lett

Van egy barátom lassan 2 éve, aki azt mondta, hogy nincs baj az orrommal, csak én ráfókuszáltam és bebeszélem magamnak hogy milyen csúnya, holott szerinte illik hozzám..

Az a gond, hogy most nagyon ráálltam erre a témára, de közben félek is tőle

Szerintetek ilyenkor érdemes megműttetni? vagy inkább foglalkozzak fontosabb dolgokkal, mint az orrom? :D



2017. aug. 23. 12:48
 1/7 anonim válasza:
Nekem pedig turcsi orrom van,engem is rengeteget idegesitett,nagyon sokat bantottak vele,aztan abbamaradt a piszkalodas bizonyos okok miatt es nem is erdekelt utana az orrom,nekem is mar van baratnom tobb mint 4 eve,ot se zavarja,jokepu srac vagyok,es eddig mindig megkaptam azt hogy aranyos a turcsi orrom,akar mas lanyoktol is,szoval szerintem ez lelki trauma lehet neked,amit meglehet erteni....nehezen felejti el a rosszat az ember,en sem felejtettem el a sok rosszat amit tettek velem...Egy szo mint 100 szard le az orrod,felesleges ezen idegeskedni. :)
2017. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat igen, ha nem piszkaltak volna vele, lehet nem erdekelne most ez engem

De koszonom a kommentet, valoszinu igazad van es orulok, hogy neked sikerult elfogadni, remelem nekem is sikerul! :)

2017. aug. 23. 13:35
 3/7 anonim válasza:
Orulok,hogy segithettem. :)
2017. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hány éves vagy de amikor én voltam 14 megfogadtam, hogy amint dolgozni kezdek, félreteszek minden fillért, és megműttetem az orrom. Sajnos nekem is beszóltak barátnők, hogy egész szép lennék, ha az orrom nem ilyen lenne...ilyen nagy.. Azután valóban felnőttem, dolgozni kezdtem és ezer más dologra kellett a pénz, ezer más dolog foglalkoztatott, férjhez mentem gyereket szültem - és az orrom maradt. Most már 38 vagyok, úgyhogy marad is. Nem gondolom, hogy ha megműttetem volna, boldogabb lettem volna, vagy jobban elfogadnak az emberek. Persze, vannak extrém esetek, amikor valakinek tényleg annyira eltér az átlagostól-normálistól a külseje, hogy tényleg sokat segít egy műtét, de azt gondolom, hogy sem nálad, sem nálam nem erről volt szó.
2017. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok:-) csak még annyit hogy egy lánynál szerintem sokkal gázabb a nagy orr, egy fiút inkább karakteressé tesz :-)
2017. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van akinek illik az arcához, ezért így elég nehéz megmondani.

Én viszont az vettem észre, hogy nem igazán az orroddal van baj és ez csak egy hirtelen felindulás. Most semmiképpen se műttesd meg az orrodat, várj vele 1-2 évet és hogyha akkor is zavar, akkor gondolkozz el rajta ismét.

2017. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket :)

Rengeteget töröm ezen az agyam, jelenleg pénzem sincsen rá..19 éves egyetemista vagyok, és valóban úgy gondolom, hogy semmi dolgom nem volt a nyáron és kitaláltam ezt...nem szokták mondani, hogy ronda-nagy az orrom, csak gimiben pár lány gúnyolt emiatt.

Lassan kezdődik az egyetem és ahogy jönnek a dolgok (tanulás, órák stb.) valahogy annyira lefoglalnak, hogy nem is gondolkozom ezen.

Azért teszem félre a kis pénzem, olvasgatok néha utána a témának, de biztosan várok 1-2 évet és ha továbbra is így gondolom megműttetem :)

(Egyébként lány vagyok:D)

2017. szept. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!