Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A kérdésem a következő: Ha...

J.zara kérdése:

A kérdésem a következő: Ha végre oda jutna a sor hogy megcsináltassam a mellem fenn állhat az a veszély hogy megereszkedik ugyanis most is nagy de sajnos csikos és megereszkedett?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy most 80 B -kosaras melltartót hordok az egymást követő fogyás-hízás eléggé megviselte a mellem most kezd csikosodni és szerintem ez 1-2 éven belül nagyon megfog ereszkedni és én ezt nagyon nem szeretném gondolkodtam azon hogy felvarratom de nem merek abba belevágni ugyanis anyukámnak felvarrták és az nekem nem tetszik mert nagyon látszódnak a hegek és ugyanugy megereszkedett a fogyástól
2012. aug. 30. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyukádon láthatod... csodákra nem képesek a sebészek sem.

Azt mondod még csak most kezd gond lenni, de legalább teszel ellene? Krémek + torna + sport + kondi? Többet érne mint egy felvarratás.

2012. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!