Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 2éve szültem és utána 6...

2éve szültem és utána 6 hónapig szoptattam ez annyira megviselte a mellemet, hogy rá vettem magam, hogy megcsináltatom teljesen megereszkedett az egész lóg kicsi és annyira nem tetszik írnátok erről pár infot?

Figyelt kérdés
aki már túl van egy mellplasztikai műtéten az kérem mondjon erről pár információt!mennyibe került és mennyire van vele megelégedve?nagyon köszönöm!
2012. dec. 28. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
nekem ugyan nincs, de a mostani tényállás szerint (a rákkeltő, mérgező szilikonok) hallatán nem is csináltatnék soha. inkább természetes úton módon, push up melltartó, vagy valami olyasmit is hallottam, hogy pl hasadról leszívják a zsírt, és azzal töltik fel a melled.
2012. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt én nem is hallodtam de köszönöm,hogy "értesítettél"sajnos én nemtudok szívatni a hasamból mert akkor nagyon vékony lennék azzal megvagyok elégedve.csak a mellem terén vagyok nagyon elkeseredve:(
2012. dec. 28. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeséget minek irsz fel?

ha ennyire képben vagy akkor tudhatnad hogy a média felfúj mindent.

én kb 30 lányt ismerek aki plasztikazva van és soha nem volt semmi.

a kérdésre meg a válasz az:

hogy az orvost neked kell kiválasztanod,vannak különbözö oldalakon forumok ahol ajanlnak orvosokat.

ár 650 ezertöl a csillagos ég.

ha jó orvost választasz akkor elégedett leszel!

a sok irigy emberrel meg ne foglalkozz mert az "okosak "mindig támadjak az ilyen nöket akik megcsinaltatják a mellüket.

2012. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos marhára irigyek a természetes mellű nők a szétszopott tejeszacskót műanyaggal feltöltő nőkre! ez vicc?
2012. dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!