Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik műcici a jobb: az,...

Melyik műcici a jobb: az, amelyiken alig lehet észrevenni, h mű v az emelyiken látszik de nagyon kerek, az átlagnál jóval nagyobb és nagyon durván feszes?

Figyelt kérdés
Mert én megcsináltatta ma mellem és nagyon természetes,senki sem mondaná meg,de elképzelhető,h újra kés alá fekszem és valamiért betegesen vonzódom ahoz,amin látszik,h mű. Szerintem gyönyörű,h annyira nagyon kerek és olyan mint 2 labda.
2010. máj. 28. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ízléstelen. örülj neki, hogy neked természetesen hat. az olyanokat akiknek mmű lufijuk van, nem veszik komolyan
2010. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
átestél a ló túloldalára :(
2010. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

ma csináltattad meg? kell kb fél év, mire eléri a végleges állapotot. ezt nem mondta a doki? most még meg van duzzadva az egész melled, mikor leapad a gyulladás, akkor éri el a végleges állapotát. ha volt elég mirigyállományod, később sem fog látszani, hogy mű. ki sem lehet tapintani. ha kevesebb volt, bizonyos pózokban tapintható lehet, de ez is majd később, mikor lemegy a gyulladás.

amúgy ízlések és pofonok. itt magyarországon mindenki szerint jobb, ha természetesnek hat, külföldön nem csinálnak belőle gondot, ha messziről lerí, hogy mű. se nők, se férfiak. ez máshol megszokott dolog.

nem biztos, ha itt élsz, és dolgoznod kell 'normális' helyeken, hogy tolerálnák, ha messziről rína le rólad.

kérdésedre válaszolva, nekem személy szerint jobban tetszik, ha természetesnek hat, de azokkal sincs bajom, akiké nem olyan. nekik kell, hogy tetszen, hogy ők érezzék jól magukat.

tényleg könnyű átesni a ló túloldalára. vigyázni kell.

2010. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jajj bocsika,az nem ma,hanem a ,csak annyira lázban voltam,h elírtam. egyébként 14.-én lesz fél éves. sokat fogytam,ezért csináltattam meg. szerintem azért is zavar,mert fel kellett varrni és ez miatt nincs annyira fent,mint ha csak sima mellnagyobbítás lett volna. neked is van?
2010. máj. 28. 18:28
 5/14 A kérdező kommentje:
és egyébként pedig külsőre olyan Voksán Virágosra gondoltam. nekem most 280-as,de 350 v 400 lenen az igazi az én testalkatomhoz,mert nem vagyok egy csontos típus.
2010. máj. 28. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
az enyém 200 vagy 250-es, nem emlékszem, izom alatti. majd idővel egy kicsit nagyobbat én is szeretnék.
2010. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
ELSŐNÉL A PONT! 23 /F
2010. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
De akkor már a szád is csináltasd olyanra mint a Voksáné, és gyönyörű leszel... -.-"
2010. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
49%
OCSMÁNY SZAR VISSZATASZITO A LABDA MELL. 30 ÉVES FF
2010. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
31%
hülye vagy mi jo abba, lehányom az ilyen mü pinákat..pfffffffff
2010. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!