Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki kicsinek találja a mellplasztika utáni mellméretét is?

Figyelt kérdés

2,5 hete volt a mellműtétem, 460 cc-t raktak be izom alá, de valahogy nem vagyok elégedett az új méretemmel. (170 cm, 65 kg).

Sokkal nagyobbat szerettem volna, de állítólag a bőröm nem bírta volna a nagyobb implantátumot. Már kislány korom óta a nagy mell volt az álmom.

2 választás van: vagy fogyok egy kicsit (abszolút nem vagyok kövér, vagy husis, csak szimplán kerek popsi, stb.), hogy nagyobbnak tűnjön a mellem, vagy újabb műtétem lesz.

Ha lefogyok, nem fog a mellem megereszkedni? Illetve mennyi idő után lehet újabb mellműtétem?


2017. okt. 29. 17:20
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Volt párom volt így vele, műtét után is kicsinek találta, neki azt mondta az orvos hogy legalább fél évet kell várjon a következő műtétig. Persze lehetne hamarabb is, csak saját felelősségre. Abba nem ment/mentünk volna bele.

Kilenc hónappal később újra kés alá feküdt, és az előző végeredményhez képest kábé 20%-al lett nagyobb..annyit bírt el a bőre. Nem tudom a pontos méreteket, de a második műtét után egész elviselhető lett a méret.

Küldj képet privátba, és folytathatjuk a témát.

Ha gondolod megkérdezem a pontos méretekről is, csak kíváncsi vagyok milyen lett, és hogy arányban mekkora.

2017. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!