Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Fiúk nektek mi a véleményetek a plasztikai műtétről?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ milyen plasztika...

Ha arc, akkor nagy ivből kerülöm az ilyeneket...

Fülplasztika, az kb semmi...

Mellplasztika: Ne legyen már... Mondjuk ha nincs megelégedve mert nagyon kicsi a melle, akkor talán elfogadom. De ne legyen olyan nagy mint a rib.ancoknak...

2017. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

az, hogy mindenki azt csinál a testével, amit akar. lehet, hogy nekem személyesen nem fog tetszeni az illető, de ez műtéttől függetlenül is igaz lehetne. ettől nem csúnya/nincs vele semmi baj.


azt az alaphelyzetet szomorúnak tartom, hogy úgy érzik sokan, hogy muszáj műttetniük magukat, de az különösebben nem érdekel, ha valaki meg is teszi.

2017. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadható amíg nem igénytelen.
2017. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fülplasztika - az elálló fül műtétje - nagyon is indokolt lehet. Nekem is volt, és azóta már nem csúfolnak.
2017. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Szerintem egy férfi ne plasztikáztasson, de még nő se. Persze, ha egy baleset vagy ilyesmi a probléma akkor érthető, de más esetben szerintem ne.
2017. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek magánügye,hogy mit csinál magával. Bizonyos kereteken belül a külső szemlélőnek talán fel sem tűnik,hogy az adott testrész éppen meg van-e mutve.

A szélsőséges esetek persze nevetségesnek hatnak, de még mindig azt mondom,hogy ha ő így érzi jól magát a bőrében, nekem nem tisztem őt ezért degradalni.

2017. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a plasztikával, ha jó orvos csinálja akkor szinte észrevehetetlen, teljesen természetes hatású.
2017. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!