Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valakinek van tapasztalata...

Kiss Nikoletta kérdése:

Valakinek van tapasztalata Dr. Fábián Zsolttal? (ha jól tudom Kisvárdán, Debrecenben. Rendel) Természetesen plasztikai műtétről van szó!

Figyelt kérdés
Továbbá érdekelnének hasznos infók Debrecenben illetve környékén rendelő plasztikai sebészekről!!!!

2012. nov. 2. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokan ajánlották már, de még nem voltamnála. Ha esetleg elmész, írd már meg a véleményedet privátban.Köszönöm :)
2012. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajj meg még annyit akartam, hogy 2 sebészt ismerek. Írj privátot!
2012. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi h beleszólók, de nehogy megcsináltasd, úgy jó ahogy van, minek csonkíttatnád meg magad ... ráadásul önként. Inkább aludj rá és gondold végig.
2012. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) köszi,de 15éves korom óta aludtam rá eleget... :)
2012. nov. 5. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így döntöttél, de beismerem, hogy elfogult vagyok (sőt kicsit önző is). Pont attól fosztod meg magad, ami nekem, nagyon-nagyon tetszik. De hát a Te tested és a Te Boldogságod. - Szóval bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2012. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem a természetességről vagy a nem természetességről szól.Az én mellem ugyan ilyen:

[link]

szerintem mindent elárultam ezzel...így nem érzem magam nőnek...

2012. nov. 7. 20:23
 7/9 A kérdező kommentje:
2012. nov. 7. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:

bocsánat itt van:

[link]

2012. nov. 7. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem, hát nekem az "előtte" változat jobban tetszik továbbra is, de tényleg nem beszélnék bele, úgy is az egész alkathoz érdemes viszonyítani. Hát akkor sok sikert hozzá.
2012. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!