Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha baleset során deformálódott...

Ha baleset során deformálódott el az orrom, akkor meg tudják csinálni ugyanolyanra?

Figyelt kérdés

Akkor volt más gondom is, nagyobb.

Vagy mellé módosítanak rajta??

Mert régebben is vastagnak talàltam, de most görbe is, deformálódott.


2017. dec. 27. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem... ha baleset során deformálódott az orrod, akkor azt lehetetlen megcsinálni. Bármi más deformáció esetén lenne rá esély de baleset esetén nulla.
2017. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Módosíthatnak rajta, de nem lesz teljesen ugyanolyan. Még akkor sem, ha fizetsz érte a plasztikai sebésznek.
2017. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem eltörött, de mivel a lábam is és műtét is kellett azzal senki sem foglalkozott.

Autóbaleset.

Ezt nem értem, hogy fizetsz érte a plasztikai sebésznek, nyilván nem ingyen dolgozik, engem meg nagyon zavar.

2017. dec. 27. 21:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Ehhez nem kell tudni, hogy milyen volt, szerintem.

Mi nem érthető azon, hogy törött orrot meg tudják-e csinálni az eredeti formájára?

2017. dec. 27. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Meg tudják csinálni, sőt ha baleset utáni helyreállító műtét, akkor még a tb is fizeti.
2017. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sebész nyilván fog kérni képet a baleset előtti orrodról. Aztán megnézi, most milyen. Végül el fogja mondani, mit lehet belőle kihozni. Bármi kérdésed van, NEKI tedd fel, csak ő tud rá válaszolni. Itt, látatlanban nem lehet mondani semmit felelősséggel.
2017. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!