Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Pataki Gergelynél mennyibe...

Dr. Pataki Gergelynél mennyibe kerül az arcon kb.3mm átmérőjű anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
36,900 ft
2018. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztkban - kórházban ingyenes...
2018. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát ne haragudj utolsó de én pl biztos nem csináltatnám meg akárkivel. Főleg nem sztk-ban. Inkább keresnék egy jó magán bőrgyógyászt vagy plasztikai sebészt.


Én nála nem találtam anyajegy leszedést. Legalábbis a honlapján nincs fent hogy lenne.

2018. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig van! Nekem őt dobta ki elsőnek a google, és nála olvastam, hogy plasztikai sebésszel a legjobb leszedetni(eddig nem is tudtam, hogy plasztikai sebész csinál ilyet..) és ő csakis vágja, mert szebben összetudja varrni, szebb lesz, mintha lézerrel csinálták volna, és a lézer roncsolja is, így nem lehet megvizsgálni, nem-e rosszindulatú az anyajegy. Tudom, hogy sztk ingyenes, de inkább fizetek minthogy elcsúfítsák az arcomat! Nem is beszélve az sztk-s orvosok stilusarol...
2018. jan. 9. 23:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Anyukám hátátol lézerrel szedték le, és kifehéredett, nagy, nem szép... sztk ban pedig előszeretettel használják a lézert..nekik egyszerűbb


[link]

2018. jan. 9. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, én nem találtam nála, de akkor tényleg van. :)

Hát az árat akkor tudod meg szerintem ha elmész hozzá mert nem tudom hogy telefonban elmondják-e. De olyan 50 körül lehet a leszedés és az anyajegy vizsgálata. Aztán lehet hogy olcsóbb.

2018. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 medve60 válasza:
Biztos, hogy el akarod távolíttatni? Lehet, hogy épp ez az anyajegy tesz téged vonzóvá és egyedivé.
2018. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pataki nem szed le anyajegyet, mert másfél éves nagyműtétes várólista van hozzá és ilyesmire már nincs kapacitása. De a klinikáján vannak még nagyon jó szakemberek akik csinálják. Pl Magyar Sarolta doktornő. Nagyon kedves és szépen dolgozik.
2018. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%

Kérdező:

"...nála olvastam, hogy plasztikai sebésszel a legjobb leszedetni..."


Hú!

Tudtad, hogy

- az asztalosok szerint az asztalosokkal érdemes csináltatni a bútorokat?

- a taxisok szerint taxival érdemes utazni?

- a vízvezetékszerelők szerint a vízvezetékszerelőkkel érdemes vízvezetéket szereltetni?

- a pékek szerint a pékségekben érdemes pékárut vásárolni?

Több példát nem írnék, de remélem vágod mi próbálok ezzel mondani.


Amúgy ahelyett, hogy itt kérdezősködsz, miért nem kérdezed meg a klinikát, ahol Dr Pataki Gergely rendel???

2018. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!