Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 17 éves fiú vagyok és örökölte...

17 éves fiú vagyok és örököltem a kopaszodást, gondolkoztam a hajbeültetésen, van-e olyan lehetőség ahol nem saját hajat ültetnek be?

Figyelt kérdés
Nyilván még nem most csinálnám a hajbeültetést, inkább 2-3 év múlva.

2018. jan. 14. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
1000 bocs de kitől kunyiznál hajat?? 😄
2018. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván, mivel saját hajad nincs, nem azt fogják beültetni. Meg kell fizetni a más haját, jo pénz lesz.
2018. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy elég sokba kerülne, viszont ha más haját ültetik be az ugyanúgy nőni fog mint ha a sajátom lenne?
2018. jan. 14. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Van elég hajad hátul, nem? Onnan vesznek ki egy csíkban, nem fog látszani a helye, abból ültetik be a kopasz részre a hagymákat.
2018. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen van elég hátul, viszont akkor nyilván azon a részen lesz ritkább majd.
2018. jan. 14. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Más haját nem lehet beültetni csak saját hajat, hajdonorod hiába is lenne. A tarkóról vesznek ki arányosan sok sok helyről
2018. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem több bajod lenne a kilökődésgátlással.

Mégiscsak egy idegen szövet!

Csak feltételezed, hogy örökölted, vagy a kopaszodásod orvosilag is ugyanolyan típusú mint a felmenő rokonodé?

Lehetséges, hogy a beültetett nem saját haj is kihullik.

Ha az ok hormonális (a fejbőr sejtjei érzékenyek a tesztoszteronra), akkor próbálkozhatsz a hormon helyi, fejen történő semlegesítésével.

2018. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem hormonális oka van, a helyi semlegesítés az hogyan működik, illetve a legfontosabb mégis, hogy mennyibe kerül?
2018. jan. 31. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelenleg csak a saját hajad ültetik át. A műtét akkor kivitelezhető, ha a hátul megmaradt hajad megfelelően sűrü. Csíkvételi módszerrel is kiveszik a hajat hátul, bár ez hoszabb hajú egyének esetén ajánlott. Ha nem zavar a műtétre a hajad leborotválása a FUE technika javasolt (speciális műszerrel hajtüsző egységenként veszik ki a hajat arányosan hátul lévő területről.) A hajbeültetés viszont minimum 24-25 éves kortól javasolt, a legtöbb orvos nem vállaja korábban. Ami viszont ajánlható a DHT blokkoló készítmények, amik lassítják a kopaszodás folyamatát addig is. Pl.Minoxidil.

Nem derül ki a kérdezőnek mekkora hajhiánya van, minden esetre egy kiterjedtebb hajbeültetésnél néhány millió forintos összeggel kell számolni.

2018. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!