Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után ti...

Kurama88 kérdése:

Mellnagyobbítás után ti hogyan tisztálkodtatok?

Figyelt kérdés
Csak azok hozzászólásai érdekelnek akiknek volt! Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 14. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En most jarok pont ebben a cipoben. 1 hete mutottek. A parom zuhanyoztat derektol alul es a honaljamat szivaccsal mossa le sztan fertotlenito sprayt fujunk ra (a szagossagot okozo bacik ellen) utana dezodort
2018. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem 7 honapja műtöttek antibakterialis törlőkendővel törölgettem at magam! Also részt zuhanyozàssal oldottam meg!
2018. jan. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én még sajna nem tartok itt, csak kutatok mit és hogyan lehet majd. Meg kérdezhetem ki műtött titeket, én Pataki Gergely Dokikhoz mennék, de az árát sehol sem találtam!
2018. jan. 15. 09:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, ti hogyan viselitek a fájdalmat?
2018. jan. 15. 12:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a masodik vàlaszolo vagyok engem Dr. CSuha Lajos műtött! Dr.Pataky most a legdrâgàbbak kozé tartozik! Kozultàcion megmondja az ârat!
2018. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Második! Köszönöm! És meg vagy elégedve, egy két gelyen azt írták higy műtét után nem nagyon figyeltek már rájuk annyira, te mit tapasztaltál?
2018. jan. 15. 13:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze ne értsd félre nem akarok spórolni rajta egy cseppet sem, csak higy körül belül mire számíthatok, egyébként én is Dr Csuha Lajost néztem még!
2018. jan. 15. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
A fàjdalom az 1-2 napig tart de elviselhető ezzel nincs gond! A tehtetelenséget nehéz elviselni!Csuha doki ugy érzem max. figyelt ràm műtét előtt közben és műtét utàn is !! Ha telefonàltam visszahivott ha kerdésem volt vàlaszolt !!Igazàból problémàm nem volt!
2018. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen gondolom azt én is nehezebben fogom viselni, hogy nem csinálhatok semmit. Mindenképp elmegyek hozzá is :)
2018. jan. 15. 15:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Sikerült meg tudnom, hogy Pataki doktornál 1,1 millánál kezdődik egy mellnagyobbítás, hátha valakinek segít!
2018. jan. 15. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!