Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után ti...

Kurama88 kérdése:

Mellnagyobbítás után ti hogyan tisztálkodtatok?

Figyelt kérdés
Csak azok hozzászólásai érdekelnek akiknek volt! Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 14. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Pataki Gergely ára másfél millió vagy több.
2018. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap informálódtam nála 1,15 milliótól indul!
2018. jan. 16. 11:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem Pataki műtött két éve. És nem szokás nyilvánosan kiírni egyetlen plasztikai sebész árát sem. Szóval nem volt túl elegáns a részedről.


A kérdésre válaszolva pedig.. hááát az nagyon vicces :D én akkor épp nem éltem párkapcsolatban, nekem anyukám segített az első héten. Deréktól lefelé lezuhanyzott, felül pedig törlő kendő mindaddig amíg nem zuhanyozhattam.

Mindenki máshogy éli meg, valaki könyebben mozog az első perctől, valaki nehezebben.

Én utóbbiba tartoztam de annyira hogy az első két napba még fogat sem mostam, mert nem ment. Pisiliés után a bugyimat sem tudtam magamnak felhúzni, és kezet is csak nagyon nehezen tudtam mosni. Egyszerűen nem akartak összeérni a kezeim :D

2018. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!