Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek gáz, ha púpos...

Szerintetek gáz, ha púpos orrom van és nem akarom megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Púpos orrom van és mindig is utáltam, de mára peóbálom megszeretni és arra gondolni, hogy ez bennem a különleges. Igaz, még nem is vagyok annyi idős, de ha lennék akkor sem csináltatnám meg. Szerintetek nagyon visszataszító a nagy púpos orr?

15/L



2018. jan. 25. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy picit nekem is az, de kit érdekel. Ilyen elven minden apró hibával szaladhatnánk sebészhez.

Nálunk az egyetemen több lány is van hasonló orral (az enyémmel sokkal "rosszabbakkal" is), de ők sem csináltatják meg, meg úgy szerintem nem is foglalkoznak vele.

Ez azért nem akkora probléma, mint pl a szanaszét álló fogak vagy a kancsalság, amiken már egészségügyi okokból is ajánlott segíteni.

Am én szeretem az orrom, lehetne sokkal rosszabb is.

Szóval egyetértek veled.

2018. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Baratnomnek is olyan es bejon a fiuknak. Hidd el, egy kis pup miatt az orrodon nem leszel se csunya se gaz.:)

Fogadd el magad ugy ahogy vagy, senki sem tokeletes! Nekem nem sikerult meg mindig, de orulnek ha en is elfogadnam magamon a dolgokat

2018. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Félre értés ne essék, nem akarlak semmire rá- vagy lebeszélni. Nekem is olyan orrom volt, nagyon sokáig próbáltam elfogadni, megszeretni de egyszerűen nem sikerült, önértékelési problémákat okozott. Mindig szomorkodtam tiniként, mikor belenéztem a tükörbe és megláttam a görbe orromat oldalról...18 évesen végül úgy döntöttem hogy elég, így megcsináltattam. Komolyan mondom, életem egyik legjobb döntése volt. Beletelt kb egy évbe amíg felvette a mostani alakját de rettenetesen elégedett vagyok, jobban a magaménak tudom érezni az új orromat, boldogan nézek tükörbe.

Még egyszer mondom, nem arról van szó hogy mindenkinek így kell tennie. Ha valaki el tudja fogadni/ meg tudja szeretni egy korábban utált testrészét, hurrá, hisz fontos siker ez a személyiség fejlődésében. Viszont ha évekig megkeseríti az életet, szerintem nincs mire várni.

2018. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, csak akkor érdemes elgondolkodni ezen ha téged nagyon zavar és te szeretnéd megcsináltatni, mások miatt nem.

Lehet még illik is az arcodhoz:)

2018. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Dehogy gáz. Tök jó hogy elfogadod magad. Nekem meg kicsi a mellem és nem akarom megcsináltatni, na és?
2018. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!^^
2018. jan. 27. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Ha neked tetszik, akkor a te dolgod!
2018. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!