Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valaki beverte az orromat...

Ha valaki beverte az orromat és elgörbölt, nagyon sokba kerül megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Konkrétan anyám nem százas, és a hajamnál fogva tépett, meg beverte az orronat és számat, mert kaptam egy "szar" jegyet.

Nagyon meglátszik így hónapok után is.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy felül a két szememnél teljesen balra van az orrom.

Nekem nagyon zavaró.

Kifizetni nem fogja, de most még a tesómat is elkenem uszította, hogy én csak ezt kitalálom.


2017. aug. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentést kellett volna tenni és látleletet vetetni

Egy orrplasztika legalább 600ezer

2017. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úristen. ez botrány hogy ilyen szülök vannak!!

600 ezer köül van sajnos.

2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, sebészetre, és ott mondd el, mi történt! Remélhetőleg a kórház feljelentést tesz, ha kiskorú vagy. Amúgy ezt ne tűrd el!Bemehetsz a családsegítőbe szólni, hogy bánnak veled.
2017. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

allami helyen ingyenes nem fogjak elvegezni


ha kiskoru vagy akkor sehol sem


maganuton olyan 600e ft

2017. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit csinálni, nála lakom.

Ha feljelentem attól még az orrom ilyen marad, de legalább még jobban megver utána is.

Azt mondja nem is látszik, meg sem hallgat... Nem tudom feldolgozni, h ezt műveli velem.

2017. aug. 12. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!