Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hany eves kortol csinalnak...

Hany eves kortol csinalnak mell felvarratast?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es nagyon csunya melleim vannak. Alapbol kicsik, de ezzel meg nem is lenne olyan nagy gondom. Az a bajom veluk, hogy lognak. Es tenyleg lognak. Ket lany tesom van es nekik is kis melluk van, de szep formas, feszes, mintha plasztikaztatva lenne. Es anyukamnak is ilyen volt hajdanan. Erre nekem meg lognak. A csaladba is mindenki megszolja, hogy csunyak. De tenyleg azok. Nem tudom elfogadni, es nem is tudnam elkepzelni, hogy valakinek levetkoznek, nagyon szegyellem oket. Es egyebkent a testem tobbi reszevel nincs bajom, csak a melleimmel. A bimbo udvarom is lent van nagyon es eleve a bimbom is nagy. Mindenki mondja, hogy szoptatas utan ereszkedik meg a mell, erre nekem mar ilyen es meg olyan fiatal vagyok.Hany eves kortol csinalnak felvarratast,es mennyibe kerul korulbelul??

#mell #csúnya #felvarratas
2018. jan. 27. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomasom szerint 18 ev alatt nem csinalnak(persze ha sok penzed van lehet hogy vannak helyek ahol igen) az ara pedig kb. 190-700 ezer korul mozog, ez sok mindentol fugg
2018. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán furcsán hangzik de azt hittem eddig a nagyobb mellekkel fordul ez elő.. Sztem szülői beleegyezés is kell ha kiskorú is vagy a szülő aláírása. Hogy rendesen megcsinálják érdemesebb jó körülnézni egy olyan helyet választani. Lehet húzósabb ára lesz, de meg fogja érni..


Én is gondolkodom rajta..

2018. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!